Ce ginditi despre sexul la 15-16 ani?

cerepaha said:
bai....sexul la 15-16 ani e cel mai natural..nici un fel de silicoane, nici un fel de operatii plastice de prelungire a pylei...dar eu, din pacate, n-o sa mai am parte de dinsu niciodata!!! asa ni-i dor!!! :ciupos:

mai cerepaho...citesc mesajele tale si imi dai impresia ca ai fost dezvirginata nu pe la virsta de 15-16 ....da in maternitate inca....cum de traiesti cu vaginu asta turbat al tau? E cam anevoios sai asiguri satisafctie de cate ori vrea el? Nu?
 
da' mie, nu stiu de ce, mi se pare ca ti-ai facut o parere gresita despre cerepaha :D fata asta e mai sfanta ca ... nici nu exista cineva cu care s-o pot compara
 
arina said:
da' mie, nu stiu de ce, mi se pare ca ti-ai facut o parere gresita despre cerepaha :D fata asta e mai sfanta ca ... nici nu exista cineva cu care s-o pot compara

..poate ....ca tine?
 
bravo, mel!!! dupa deductiile tale pot deduce ca inainte de a absolvi facultatea de psihologie, ai absolvit si una de economie, caci ai o minte foarte analitica... :wink:
 
cerepaha said:
bravo, mel!!! dupa deductiile tale pot deduce ca inainte de a absolvi facultatea de psihologie, ai absolvit si una de economie, caci ai o minte foarte analitica... :wink:

....in viata mea nu mia fost asa de placut sa aud asemenea lucruri!
 
apropos, arina, tu nu tii mine la citi ani m-au dezvirginat!!! eu numai tin minte ca a fost prima popitka care poterpela krushenia la 12 ani...mai mult nu tin minte nimic!!!
mel,sorry ca nu-i la tema, dar tu la citi ani ai fost dezvirginata???


nu trebuie sa-mi multumeshti pentru complimente, eu ma satisfac si cu unul din acei doi milionari pe care-i cauti! da-mi un beep cind ii gaseshti!
 
cerepaha said:
mel,sorry ca nu-i la tema, dar tu la citi ani ai fost dezvirginata???

....kiar ii la tema....dar adevaru e ca eu mam nascut cu borticica "deskisa" spre placeri.....asa ca dezvirginarea in sens direct nu are tangente cu mine!
 
well, n-am avut in vedere cind ti s-a spart himenul, ci la citi ani ai facut-o prima data!!!! faza cu himenul prea putin ma interesesaza, desi majoritatea padrujilor tare mai tin la el! :wink:
 
Melania, imi pare ca noi suntem de-o teapa... la mine himenul lipseste, desi sunt mai virgina ca toate virginele...
 
bazaru ista, pa hodu, tipa inceamna ca nu ati crezut nika despre sex la 15 ani? apropo cum se explica notiunea de 'virginitate' si cine castiga din asta? eu de-am incep a intelege ca nica nu inteleg...
 
da' tsie nish' nu'tsi trebuie! tu ai sotsie, care... sper eu nu-i virgina... (ia seama, ca atentez amu la virilitatea shi demnitatea ta de mujic!!!)...
 
snoopy - pe mine nu ma deranjeaza, prosto eu vreu sa am o pozitie in chestia asta, si asta tot. apropo, daca tii minte in famielie am 'kopkii' de 15 ani, si ma intereseaza ce inseamna chestia asta la varsta data, intelegi?
 
cerepaha said:
bai....sexul la 15-16 ani e cel mai natural..nici un fel de silicoane, nici un fel de operatii plastice de prelungire a pylei...dar eu, din pacate, n-o sa mai am parte de dinsu niciodata!!! asa ni-i dor!!! :ciupos:

poate p/u tine :P
 
eu cred ca am sa pun un bodygard sa imble dupa copchii mei (cind o sai am) ca nu cumva sai abata pe la 15-16 ani sa intre in relatzii intime.
cred e prea prea devreme - cind implineste 18 ani deja e acceptabil! 8)
 
Eu nu cred ca virsta face 2 bani in problema data.
Primul contact sexual tre sa fie atunci cind adolescentu e gata p/u el din punct de vedere fiziologic shi mai ales psihologic.

Cit despre virginitate - in evu mediu asta era prezentza himenului. dar daca e vorba de timpurile noastre in care exista mii de diferite teorii p/u orice => fiecare hotarashte p/u sine daca e virgin sau nu :lol:
 
bineinteles ca omul contemporan e diferit de omul medieval la nivelul mentalitatilor, insa nu poti trage o linie clara intre timpurile noastre si ale altora.

si in mileniul 3 sint oameni care gindesc ca in evul mediu si sint sigur ca si in evul mediu erau oameni care gindesc ca si noi.
putm merge chiar si mai departe in istorie. Grecia antica in secolul lui Pericle era mai libertina decit multe state cica moderne :)
 
Cine e in evu mediu acolo shi sa ram^na - n'are ce cauta pe internet!
Omul nu poate evolua numai de la br^u in sus shi sa ramina cu piciore de c^ine , nu?
G^nditzi modern ^n totalitate sau scritzi scrisori (ca in evu mediu) shi nu zaib............ :tu_mori:
 
irina said:
Acum, dragi "frati moldoveni" stau in Italia, si invat aicea, dar in clasa noastra se stie totul despre fiecare.
Intr-o buna zi cineva a adresat unei profesoare intrebarea asta care v-am pus-o acum, si daca profa era de religie, atunci inchipuitiva ce discutii fierbinti au "curs"... :oops: :D :D :D :o
draci de kopkii .. :) :) ..
bine puiule da tu ce crezi .. adica ce gindesc cei ce se afla la vyrsta asta :wink:
 
Oamenii la 15 ani nu se g^ndesc ce este sexul?, la ce poate aduce?, chestii filosofice despre sex .... Ei se g^ndesc mai degraba la : cu cine o fac?, unde o fac?, da mult mai este? .....
 
well Grossu, cind "simt medieval" fie citesc o carte fie ma uit la film si atunci nici nu-mi trebuie internet. dar si pe internet poti avea experiente medievale: turniruri cu nickuri de cavaleri pt a impresiona nickuri de tinere printese, poti fi vrajit de nickuri de vrajitoare si arestat de Inchizitie.

bine zici de oameni si ciini: omul trebuie sa evolueze de la briu in jos si sa ramina cu cap de ciine :D (desi nu prea pot sa-mi imaginez cum poti evolua de briu in jos...)

credeti ca numai cei de 15 cani se gindesc toata ziua la sex? eu am cu zece mai mult si recunosc ca sexul inca e pe primul loc in top :oops:

Oamenii la 15 ani nu se g^ndesc ce este sexul?, la ce poate aduce?, chestii filosofice despre sex ..

sexul este ceva normal, sexul duce la orgasm, si "chestii filozofice despre sex" debiteaza doar cei ce nu-l au destul :ciupos:
 
Back
Top