Ce ginditi despre sexul la 15-16 ani?

Cu asha inaltzime pot sa ma laud shi eu dar....nu depinde de asta....Nu vreau sa ma contrez cu nimeni pe aceasta tema, la urma urmei fiecare are mintea lui shi face ce vrea:)))) Daca eu am o parere diferita de a ta nu inseamna ca e greshita ci doar e diferita:)
Pot sa adaog doar ca, cazul prietenei tale a fost unul mai fericit spre deosebire de altele pe care le cunosc eu.......
 
GroSSu said:
Oamenii la 15 ani nu se g^ndesc ce este sexul?, la ce poate aduce?, chestii filosofice despre sex .... Ei se g^ndesc mai degraba la : cu cine o fac?, unde o fac?, da mult mai este? .....
ap asta s-o krez tu !

tu kred ka ai trekut pi alaturi di tema asta cind avei 15 ani.. ca amu iaqa, spre exemplu la mine in shcoala, la dirigintie discutam tema asta de sus pina jios, cind este timp, si se reflecteaza la tot, si ce poate aduce, si la tot..

p.s. eu daqa stau pi moldova.net di pi la 11 ani ap am cunoshtintze largi in domeniu dat :hehei:
 
Ehei eu cand eram de 16 ani ma gandeam numai la sex, da stiti cum ca disperatu, si eu credeam ca fetele nu se gandesc, cand colo da prietena mea care era foarte apropiata cu mine mi-a zis ca ele, inca de pe la 13 ani se gandesc cum e mai bine sa stea : capra sau ..., d-zeii maii lor, asa-i fetelor
 
...a doua oara deja aud despre "capra"....cand o faci asa pe la spate ..asta se numeste "capra' ?

iaka eu nam stiut...
 
am avut okazia sa ymi pierd virginitatea la o vyrsta destul de frageda... nu zik ka m-ash myndri cu asta... din contra... cred ca ar fi fost mai bine daq ashteptam....
da ce e legat de ashteptat... nu trebuie de yntins prea mult asta... pt ca deam copiii nascutsi dupa 30 de ani apar deja cu defecte... iar timpul... eh timpul asta... e ceva ce nicidekum nu putem stapyni... :(
 
animaluts said:
GroSSu said:
Oamenii la 15 ani nu se g^ndesc ce este sexul?, la ce poate aduce?, chestii filosofice despre sex .... Ei se g^ndesc mai degraba la : cu cine o fac?, unde o fac?, da mult mai este? .....
ap asta s-o krez tu !

tu kred ka ai trekut pi alaturi di tema asta cind avei 15 ani.. ca amu iaqa, spre exemplu la mine in shcoala, la dirigintie discutam tema asta de sus pina jios, cind este timp, si se reflecteaza la tot, si ce poate aduce, si la tot..

p.s. eu daqa stau pi moldova.net di pi la 11 ani ap am cunoshtintze largi in domeniu dat :hehei:

NU am spus-o ca ofensare... E normal sa te gindeshti la sex ... mai corect sa-l faci caci daca numa te gindeshti fara a face nimik ap 4erevato posl..... karochi malishnia futetz^v^ unii cu altzii ci nu mintzile ..... :lol:

da daca serios - virsta nu conteaza, shi mai putzin conteaza tati ahineaia scrisa pe forum (inclusiv de mine), cin vrei shi potz - fa-o, da daca as cititz ca "unii" articole d/e 3,14dari shi >viva< ap as raminetz virgini pina la batrinatze.

:ciupos:
 
Poate greshesk dar nu cred ca e un lucru normal...la 15-16 ani...
Intseleg perfect ca la asha virsta apare dorintsa de a cunoashte mai multe, de a incerca, de a VEDEA lumea in toate sensurile acestui cuvint, dar asta nu inseamna ca trebuie sa o faci anume acum!
Citeodata cu cit mai mult ashteptsi,cu cit mai mult apare dorintsa, cu atit mai mult te....cum sa ma exprim...cind se intimpla un lucru mult dorit, se intimpla in mod deosebit, mai placut! Cred eu... :lol:
Asha ca...ce pot eu sa zik..nu va grabitsi!
 
CODRIN said:
GroSSu - patzanel cazut pe cynd era mititel din patutz in cap ......

chiar ai dreptate ..... la 2 zile de viatza era sa dau duba caz^nd , da numai ca de pe masa da nu de pe pat ......

Chestia cu citatu ... mmmmmda, am greshit putzin ... pur-shi-simplu cind am vazut scrisa o asha prostie - nici in cap nu mi-a putut veni ca autorul ei e altcineva decit tU ...... 8)


to Galynka: Ok .... promite ca ne vei povesti cum e sa te dezvirginezi la 40 de ani ... OK? PLZ :)
 
Postul ista a fost chiar funny , Grossu . :lol:

Daca imi povestesti shi ca te-au inchis in casa nemyncat ai tai pe la doi anisori de ai ajuns sa lingi lapte din farfuria pisicii , chiar mi se face mila de copilaria ta chinuita shi numai vorbe pline de drag am sa trimit d-amu catre tine . :sarut:


Shi la tema :

Dupa prima oara , ea avea 14 ani , eu tot pe-acolo :

- Stii , zice , era imposibil sa mai stau fara sa o fac . Ma masturbam ca o nebuna , aveam mai tot timpu numa ganduri de cum o sa fie , cum vreu sa fie , unde vreu sa fie , cu cine vreu sa fie , in cate sute de pozitzii vreu sa fie .
- Da ? Pai , sper ca nu o sa ezitzi sa facem impreuna tot ceea ce itzi trecea prin capusor in momentele celea . :P

Cam atyt despre " copilasii " - femei in miniatura de 14 , 15 , 16 anisori . .... Dar poate tipa aia era o exceptie ca si alta care a zis ca nu poti gasi nika mai pervers in tot genul feminin ca o adolescenta . :D
 
valerika:) said:
veti face parte unul din viata altuia macar ca prieteni........ cumva sa ramaneti aproape....totushi prima data......nu trebuie alungata acea persoana din viata

uite eu nu sunt de acord cu asta...nu inteleg de ce se pune atata weight pe prima data... eu nu doresc ca persona sa se afle in viata mea.. nu mi-a facut nimic, pur si simplu vietile noastre sunt prea diferite acum.. de ce sa ma chinui sa pastrez o legatura cu efort???
 
CODRIN said:
Dar poate tipa aia era o exceptie ca si alta care a zis ca nu poti gasi nika mai pervers in tot genul feminin ca o adolescenta . :D
ap asta-i cel mai probabil, eu shota nu-ni inchipui la 14 o fata s masturbeze, sau eu is slab informat.. :confuz:
 
imi pare doar mie, sau miroase aci nitel a intentii pedofilice? Baieti, voi poate si aveti 16 ani, insa felul in care va exprimati :'vreau fetite de 14 ani' suna pervers tampit neclar dezgustator .. de tot
 
deci trebuie sa aiba 18 ani impliniti ca sa fie totul legal ?
dar crezi tu ca fetele de 18 ani mai sint inca virgine ?
si ce rau vezi tu in a face sex cu fetitze virginele de 15-16 ani ?
(sint multe care deja la 14 ani nu mai sint virgine :cry:
 
n-am zis ca vad ceva in rau in actul sexual: fiecare e liber sa-si exploreze atu-urile de la orice varsta gaseste adecvat: ziceam doar de modul vostru de exprimare; mi s-a parut nitel flamand... 'mmm fetite de 14 ani'!
nu stiu daca exista la noi o varsta legala de consimtamant; in multe state e 16 ani (deci daca te implici in relatii sexuale cu cineva sub 16 ani iar tu esti major, si minorului nu i-a placut :wink: , pai esti in bucluc) :)
 
ALULA said:
tu crezi ca e asa de simplu sa te apropii de ea si sa-i zici: "fetitzo, vreau sa te fyt" ?
eu nici nu-ti propun asta, da nu mai bine faci cunoshtintza cu vreo fetitza, shi apoi o aduci in pat, decit sa stai acasa si doar sa visezi la asta ? :wtf:
 
Back
Top