Ce ginditi despre sexul la 15-16 ani?

Concluzia: nu tre de avut relatii sexuale cu fetitzele sub 16 ani, fiindca daca baietii nu fac fata in pat si nu le ofera placerea asteptata atunci.. intr-adevar cum a fost mentionat INTRA IN BUCLUC!!! si ce bucluc....... :wtf: :o
 
ca mika remarca la mesaju lu Codrin......

...........da stiti ca multe fete incep sa se masturbeze abia dupa ce au facut sex...si tot nu deodata...dar dupa ce o dat de ghinile orgasmului?
 
albinutza : eu nu avui in vedere 'placut' k placutu pe care l-ai descris dta...
ne-placut in sensul in care ii pot acuza de viol (bucluc cu legea)....
mentionez inca o data ca incepututl vietii sexuale este o decizie individuala si nu este nimic anormal in a lua decizia devreme... dar , va rog, fiti mai atenti cu declaratie.. nae si de ce e tampita discutia noastra?
 
ottoman said:
sex la 14-15 ani? vreau si eu! cine e gagica? sunt mai multe? :)

vreau sex cu fetitze de 15-16 ani !

deci trebuie sa aiba 18 ani impliniti ca sa fie totul legal ?
dar crezi tu ca fetele de 18 ani mai sint inca virgine ?
si ce rau vezi tu in a face sex cu fetitze virginele de 15-16 ani ?
(sint multe care deja la 14 ani nu mai sint virgine

nu-s astea timpenii?

Tema asta putea fi epuizata printrum mesaj:

incepututl vietii sexuale este o decizie individuala

:) de nimic mai mult nu e nevoie....

Insa se mai gasesc tipiti carora li se scoala la citirea titlului temei,..care au si impluto cu 5 pagini de mushi amestecatsi cu bale.... id!otii p%lii
 
Doomie said:
Desi eu nu m-as incumeta sa fac ceva cu vreo fata de 16 ani de teama ca parintii ei nu vor intelege prea bine

daca tot ai dat peste o fata de 16 ani si-ti arde s-o dezvirginezi atunci parintii fetei n-ar trebui sa afle despre asta... trebuie sa tineti in secret totul.
cu o fata din chisinau e mai greu.... parintii ei tot is in chisinau
pe de alta parte:
cu o fata eleva/studenta care traieste la camin, venita la studii la vreun liceu/colegiu din capitala, parintii careia nu traiesc in chisinau, e de 100 ori mai usor.
parintii acesti fete pot sa creada ca ea e virgina si la virsta de 25 ani :D cind se va marita (cu altcineva bineinteles)
Dezvirginati fetitzele in fustitze naive si prostute ! :D
ce super o sa te simti cind o sa treci pe linga ea (deja cind va avea un sot sau alt iubit alaturi), o sa te uiti la cei doi cu un zimbet rautacios... haha.. ti-am fytyt sotia... sotul se va simti tare umilit ca si-a ales o fata care nici macar n-a fost virgina cind s-a insurat cu ea... de-ati sti fetelor cit de mult conteaza asta si cit de tare il va roade pe viitorul vostru sot... n-ati mai da de fytyt pina la casatorie... ati ramine virginele :)

PS: nae, daca nu esti in stare sa vii cu ceva constructiv intru dezvirginarea fetitzelor de 16 ani mai bine nu te baga
 
NaE said:
ottoman said:
sex la 14-15 ani? vreau si eu! cine e gagica? sunt mai multe? :)

Insa se mai gasesc tipiti carora li se scoala la citirea titlului temei,..care au si impluto cu 5 pagini de mushi amestecatsi cu bale.... id!otii p%lii

nae, ceea ce ai citat matale din mine este o gluma, dupa cum se vede si din emoticonul folosit.
insa caracterizarea pe care ai facut-o, "id!otii p%lii", mi se pare nedreapta: tu insuti recunosti ca ti se scoala de la titlul temei (altfel nu mai intrai sa scrii aici). dar daca tu intri pe forum ca sa mai faci o la.ba, dind lectii, poate ca altii intra aici sa isi spuna parerea. si important e sa fii ontopic, ceea ce tu nu esti nici pe departe.

aaaa, si se scrie UMPLUT-O, iar daca vrei sa te referi la TEMA, spui PE CARE AU UMPLUT-O. asa ar fi corect romaneste, daca tot vrei sa ne dai lectii.
multumesc pentru atentie.

ca sa nu fiu total off-topic si eu, o sa mai adaug cite ceva: parerea mea e ca fiecare e liber sa-si inceapa viata sexuala cu cine vrea si la ce virsta vrea, atit timp cit exista consimtamint din partea ambilor parteneri si daca ei cunosc metodele de prevenire a sarcinii si a bolilor cu transmitere sexuala.

nae, aici nu e vorba nici de pedofilie, nici de viol, ci de act sexual acceptat de ambele parti in cunostinta de cauza. atit.
 
PS: nae, daca nu esti in stare sa vii cu ceva constructiv intru dezvirginarea fetitzelor de 16 ani mai bine nu te baga

o g^ng^it ..omu slab si la fizic si la psihic/ radu - obsedatu de virginele, si amatoru de p!zdeala de la miri.


nae, ceea ce ai citat matale din mine este o gluma, dupa cum se vede si din emoticonul folosit.
insa caracterizarea pe care ai facut-o, "id!otii p%lii", mi se pare nedreapta: tu insuti recunosti ca ti se scoala de la titlul temei (altfel nu mai intrai sa scrii aici). dar daca tu intri pe forum ca sa mai faci o la.ba, dind lectii, poate ca altii intra aici sa isi spuna parerea. si important e sa fii ontopic, ceea ce tu nu esti nici pe departe.

haaaaaaaai mai otomane, te-ai saturat de ceai din icre de broasca? Azi am dispozitie si n-am sa te strivesc ca pe-un gindac cazut jos fiind orbit de lumina becului. Da daca incep a impinge stinca grea de cuvinte cenzurate peste tine ai sa ramii lat ca placinta in urma vacii,si umed de urina-i verzuie din cucta, care-ti va cadea pe nas.


Altii intra ca sa-si spuna parerea.... altii intra ca sa-si spuna parerea despre parerea altora (cum am facut si eu).

se scrie UMPLUT-O,

Serios mah? Poa imi spui si ceva ce nu stiu?

iar daca vrei sa te referi la TEMA

Nu, ma refeream la ol!gofreni.
 
NaE said:
Nu, ma refeream la ol!gofreni.
daaa? pai e frumos sa te dai mare? acum am inteles, esti oligofren, asta e... nu toti avem norocul asta. fii fericit, stai in banca ta si nu ne mai obosi atita.

si periaza-ti limbajul, incepi sa puti rau de tot! spala-te pe dinti si foloseste niste apa de gura. daca o sa continui cu tratamentul asta de uri-na si bale-ga, s-ar putea sa iti cauzeze la fatza aia a ta de urangutan bolnav de oreion.

achtung! raus!
 
Asa Naitza , maceste-i pe tatzi ! :la razbo: Baloshii si oligofrenii dreaqului . :D Vezi sa nu scape careva pe sub gramada de cadavre , ca daca de unu numa tzi se face mila , apu ai sa vezi ca taman ala are sa yi faca felu lui sora-ta chiar inainte sa apuce sa iasa din adolescentza . :hehei:


Alias , pedofilia cred ca e in primul rand o stare de spirit : vinovatia pe care o simte cineva profitand de o fiinta mult mai tanara , mai naiva si mai putin experimentata . Daca varstele sunt apropiate nu are cum sa existe . ...... In cazul nostru Animaluts e iertat , ceielalti - in Turnul Londrei o sa putreziti . :)
 
Opinia lui NaE ar fi foarte bine pusa,doar din un punct de vedere care ar fi insasi scopul forumului. NaE , ai dreptate, cel putin eu asa cred, ca initierea in viata intima sau mai bine zis sexul si dragostea este un caz particular pentru fiecare individ.Totusi sa critici atit de aspru convorbirile la tema,care ar fi totusi si scopul unui forum, ar fi cam dur,desi total dreptul tau.

Pe scurt,fiecare cu viata sa personala!

Imi pare rau ca nu e o intrebare la tema,dar as vrea sa aflu de a auzit cineva ultima vreme ceva de la Ingerica, si de mai apare pe forum in genere?
 
yo cred ca daka adolescentii la varsta asta sunt pregatiti sa faka acest pas..e super....... :P
dupa parerea mea nu importa varsta dar importa sa fii pregatit....sa-ti placa ,sa-ti produka placere.....si sa-ti para bine de asta
:lol:
 
ottoman said:
fiecare e liber sa-si inceapa viata sexuala cu cine vrea si la ce virsta vrea, atit timp cit exista consimtamint din partea ambilor parteneri si daca ei cunosc metodele de prevenire a sarcinii si a bolilor cu transmitere sexuala.

Foarte corect spus. Dar daca mai tinem cont si de contextul discutiei, atunci se pare ca cineva a!ureste grav de tot. Poate acel cineva se excita prea tare cind merge vorba de copii...

Cea mai importanta conditzie este ca actul sexual sa fie acceptat de ambii parteneri, cu alte cuvinte sa fie binevol. Dar oare cit de stricata trebuie sa fie lumea asta ca sa presupuna ca un copil este capabil sa hotarasca astfel de intrebari... Totusi, se pare ca unora le place sa se prefaca ca intseleg lucrurile altfel, pentru a-si justifica apucaturile si obsesiile.

Cum o mai spus NaE, "id!otii p%lii"... Dar mai degraba "p%le id!0ate"...
 
sa-tzi fie rushyne k yntrebi :)
mai ...ys multe..
prosta sa nu fie ceva de genul.. ka.. iak ...el vrea.. ei dak vrea el...davai s dau...
sau ... dak nu dau o sa ma paraseaska...
dak dai ...dai pt k vrei .. nu pt k ti-o pus el pi gynduri sh la yndoieli..
pt ka asta'i really discusting...
sh STUPID!
 
Back
Top