Ce ginditi despre sexul la 15-16 ani?

in zilele noastre sexul la15-16 ani este in moda,la aceasta virsta tineretul e destul de dezvoltat pentru sex :D
 
vadim ... ma tem ca p/u multe e deja tirziu ... in sensu ..... deshi nu vad sens aici .... daaaaaaa ...... s-ar pute de spus asha : sexul shi la 15 ani - tirziu dar la moda ..... beaaaaaaaaaaaaaaa ... nii lene sa-mi exprim idee cum se cuvine.
 
Cred ca totul depinde de persoana. Acum copiii sunt foarte bine dezvoltati de la o virsta frageda. Dar totusi, parerea mea , sa faci sex la 15 ani e cam exagerat.ai toata viatsa inainte si vei reusi...
 
eu gandesc ... negativ. :D prea devreme. shi nu numai ca sex... ci shi ca experiente sexuale. tre' de temperat curiozitatea la varsta asta. cred eu.
 
depinde de caz la caz,eu am inceput totul la 15 ani ,
nu stiam cum este pasiunea si sa fii pregatita pentru asta, vedeam la tv si-mi parea ca eu sunt pregatita ! eu vreau asta !
dar ... ca sa abia ashtept cu nerabdare aceste momente si sa nu-mi gasesc locul din cauza dorintei -am simtit pe la 18-19ani,cred ca atunci mi-era de fapt timpul de dezvoltare, si diferenta intre sexul de la 15 si 19 ani e foarteeeee mare
 
acu e in voga sa ai "xperientza"...dar multzi uita anume de magia clipei, primul fior de pasiune... eu gasesc ceva minunat in : 2 adolescentzi indragostitzi lulea in timpul primei exp sexuale cynd nici unul dintre ei nu shtie ce sa faca,cum :D... dar...devine o raritate fete/baietzi de 18-19 virgini... cred ca de aia adolescentzii de la 15 vor s'"o" faka... e totushi cam devreme in general sa te gyndeshti la 15-16 despre sex... pe la 18-19 e ok sa incepi sa te gyndeshti la asta (deja altfel priveshti lucrurile), itzi gaseshti un/o prieten/a, shi peste ceva timp sa doritzi sa trecetzi la o alta "treapta" a relatziei... la aceasta vyrsta tre sa pretzuieshti relatzia shi nu "dorintzele animalice"... mai apoi... deja capetzi exp de la sine...
eh... o dat ramantika in mine azi :D :D :D LOL
 
Ce zici tu e frumos, si poate ca asa ar trebui... Din pacate pe la 15- 16 ani, de obicei nu e chiar asa(mai ales la baieti), mai mult din intamplare, spontan, la un chef(de ex), si ai facuto, nu mai esti virgin, esti fericit, dar mai tarziu iti pui intrebari...
Ma rog, eu am facut-o prima data la 18 ani, cu o tipa pe care am cunoscut-o in acea seara si dupa aia nu ne-am mai vazut... Acum, cat n-as incerca... nici nu-mi aduc aminte cum arata...
 
Pai mi se pare normal sexul la 15-16 ani. Omul trebuie sa inceapa de undeva, nu? Numai ca o relatie la 15-16 ani nu e in general foarte serioasa si nu dureaza prea mult.
 
cu cat mai tarziu incepe relatia sexuala, cu atit mai bine :D cu conditia ea sa inceapa atunci cand adolescentul e gata, pt ca daca adolescentul incepe mai devreme atunci dezvoltarea intelectuala incetineste drastic, asa ca eu sper ca viitorul meu copil sa inceapa la 18 ani minimum, vreau sa fie mai destept ca nimeni altul.:D
 
o-marick da shi studiii o demonstrat chestia asta cu inteligenta? shi shini ti-o amajit ca majoritatea tinerilor incep sa aiba relatii sexuale avind mai putin de 18 ani? conform lojishii tali, copkilul tau ca sa shiba shel mai intelijent posibil, ar trebui sa-shi amputeze oraganele sexuale, fara sa fi apucat sa aiba vreo relatie sexuala cu cineva...
 
Back
Top