Ce m-a facut fericit/a azi

Valerika

Member
hai sa vb despre mica fericire pe care cineva/ceva ne-o creeaza zilnik....
ce m-a facut fericit/a azi?
 
...hmm....mam trezit bine dispusa....mam mai tolanit ca motanasu prin patuc....mia fost bine....

dupa care am imbracat o pereke de bluji in care imi sta nu bine dar foarte bine....si am iesit in oras...

iute astia au fost pt mine azi momente de fericire...
 
aha... mel

si mie azi mi-a telefonat o persoana si m-a informat ca deja mi-a intors datoria (o suma de bani) si mi s-a luat o parte din griji.
:zzz:
 
asta e bine ca ti-ai tolonit ca motanashul prin pat.... shi ai dispozitsie buna :D itsi doresc in fiecare zi sa ai dispozitsie buna,dar pentru a avea dispozitsie trebuie sa te ghindeshti numai la bine :D succes tie motanashule :D
 
azi.....credeam ca nimik nar putea inveseli ziua de azi....lucru pina peste cap...eu somnoroasa.....stomacelu ma doare......asta e problema...orice as papa...sau orice as bea..stomacu meu suspina.....

acum p[nctu culminant.....fericirea ma cuprins atunci...cand cu toate cate le aveam pe cap am alergat din rasputeri spre magazinu Bucuria si mam indopat cu zefir alb!!! era asa de bun....care durere de stomac? parca avea fluturasi inauntru......
 
Azi, o discutsie la telefon. Mi-a trecut chiar si ciuda ca nu am apa in mama masii...
 
Melania said:
azi.....credeam ca nimik nar putea inveseli ziua de azi....lucru pina peste cap...eu somnoroasa.....stomacelu ma doare......asta e problema...orice as papa...sau orice as bea..stomacu meu suspina.....

acum p[nctu culminant.....fericirea ma cuprins atunci...cand cu toate cate le aveam pe cap am alergat din rasputeri spre magazinu Bucuria si mam indopat cu zefir alb!!! era asa de bun....care durere de stomac? parca avea fluturasi inauntru......
vezi sa nu crapi deatita zefir nu minca vnicicu da si la altii
 
cvncv

pe mine ma face fericit atunci cind nui vad mutra sefii bagao-si in mama mamei ei de femeie si de tot
 
vadim said:
vezi sa nu crapi deatita zefir nu minca vnicicu da si la altii

....Vadim....
modalitatea in care mi te adresezi nu prea imi pare respectuoasa....asa ca teas ruga sa fii mai "atent" atunci cand imi vorbesti....
..primeste inalta mea consideratiune!

Melania
 
cred ca vadim o vazut butonul "fotografii" sus pe forum, o intrat, o vazut-o pe melaniushka acolo :D
o ramas vrajit si acuma nu-i mai da pace bietei fete, ii face kurte :D
 
Melania said:
tu tot asa ai patit?
Tio "spalit" bai Gigolo.. :)
am intrat shi io pe LaPixel... shi imi pare ca trasaturile fetzei Melaniei au ceva comun ce cele ale Madalinei Manole sau trasaturile fetzei Madalinei Manole are ceva comun cu cele ale Melaniei.. :)
 
iaca asta zrea tu ai scris..... fetelor nu le place cand le compari cu o vedeta/actritza/s.a.m.d. .. ele vor sa fie unice!!!!
sa vedem reactzzia....
 
da ce sa-i fak bai [k] daca nu le place cu shis di jina eu... asta e...
da vaabsheta eu asta am prevazut.. daca ai fi atent shi ai analiza corect atunci de ce crezi ca am mai pus asha un sfirshyt al frazei?
 
uai! io-s fericionnyi az de nu mia pot! plus la asta 50 de coniac shi de 2 ori mai multa shampanie.... rulez!
 
Melania said:
vadim said:
vezi sa nu crapi deatita zefir nu minca vnicicu da si la altii

....Vadim....
modalitatea in care mi te adresezi nu prea imi pare respectuoasa....asa ca teas ruga sa fii mai "atent" atunci cand imi vorbesti....
..primeste inalta mea consideratiune!

Melania
Primeste din partea mea 1000000 de scuze ma voi stradui sa nu te mai ofensez :( :(
 
Gigolo said:
cred ca vadim o vazut butonul "fotografii" sus pe forum, o intrat, o vazut-o pe melaniushka acolo :D
o ramas vrajit si acuma nu-i mai da pace bietei fete, ii face kurte :D
te gresesti amarnic nus vrajit si mai ales de ea, si curte eu nui fac si ingenere de unde ai luat tu toate acestea :x
 
Back
Top