Ce m-a facut fericit/a azi

voua nish' "omat" iarna nu tre' sa va dee, cu atit mai mult vacanta, la ce de buni sunteti :ciupos:
 
ceva impotriva?? :)
doamne..nish nu shtii la ce-mi foloseshte vacantza asta, am atatea lucrari de curs de facut, adiq vreu s m-apuc..nush daq voi pe vremea ceia va ocupatzi cu asha bullshi.t
 
corneli4ik;151468 said:
ceva impotriva?? :)
doamne..nish nu shtii la ce-mi foloseshte vacantza asta, am atatea lucrari de curs de facut, adiq vreu s m-apuc..nush daq voi pe vremea ceia va ocupatzi cu asha bullshi.t
tu nu stii ca cu cit ai mai mult timp la dispozitie cu atit faci mai putin ? :lmao:
 
alejandro..te asigur ca asta nu e cea mai mare fericire...uite...eu da...sunt fericita...am de platit pe langa datorii fata de Inspectoratul Fiscal...plus niste penalizari...:super: ....ce poate fi mai minunat:))))
 
De la firma ai de platit or chiar din buzunarul tau?:D
Deocamdata eu nu sunt atat de fericit,dar nu cred ca as vrea sa fiu mai fericit decat atat:haha:
 
care firma? din buzunar...si azi am fost si mai fericita cand am aflat ca pe langa penalizari tre sa platesc si amenda:D (is niste "destepti" astia de la inspectorat nici macar nu anunta lumea de amenzi si de penalizari)...morala: faceti declaratie pe venit la timp si platiti datoriile imediat sa nu patiti ca mine
 
Adica numa' tu sa fii fericita?:D
Nope,faceti ca Linar si veti fi fericiti:haha:
De la Inspectorat nu te anunta never,fac totul din capul lor...cica asa e politica la noi in stat...ce sa-i faci,astia suntem cu astia defilam!Tot ce conteaza e sa fim fericiti:haha:
 
dap...sa scoti vreo 50$ din buzunar in favoarea statului..ce poate fi mai frumos:hoho: de parca nu ar fi deajuns sa platesti impozite...brrr...fu.
 
aham,deci tu ai de unde,daca numai penalitatile sunt 50$,ele cresc cam 5-15 bani pe zi,deci ai de unde:hoho:
las' ca ma fac eu inspector si n-o sa te mai fericeasca inspectoratul fiscal:hoho:
asa...diseara iar voi fi fericit,cel mai probabil ajung la studio (incerc din nou:D), linar,nu te mai invit acolo:haha:
 
Back
Top