Ce m-a facut fericit/a azi

Da , nu inteleg nicidecum cum vrei sa-l furi pe Max din ridurile oamenilor albi :D
 
un frigarui, doi frigarii?
pe mine m-a facut fericita o vacanta nesperata de 10 zile odata cu schimbarea locului de munca
 
solara;170135 said:
un frigarui, doi frigarii?
pe mine m-a facut fericita o vacanta nesperata de 10 zile odata cu schimbarea locului de munca

Acum ce faci si unde faci ?
 
eu vroiam sa spun ca m-a facut fericita faptul ca m-am sculat dimineata si mi-am dat seama ca pot sa mai dorm mult si bine in patul meu cald, cind afara ploua si e urit...dar cind am citit de laptop-ul de 1000 dolari...
 
ce sa intamplat knd ai citit?despre laptop?

azi m-a facut fericita impacarea cu verishorul meu cu care m-am certat in toamna..sh de atunci n-am mai vb..
azi am spart gheatza..
 
am reinstalat nenorocirea de vista
marea republică italiană face parte degeaba din G8 ... au probleme cu rețelele electrice mai rău decât în România comunistă ... ăia măcar tăiau macaroana intenționat ...
 
in wk m-a facut fericita indeplinirea unui vis..de a manca sushi..o bunatate! Recomand! In Chisinau Restaurantul Japonez e super dragut, elegant ..o atmosfera placuta...

ps. era sa uit si de Sake..vodka din orez, traditionala japoneza...gust inconfundabil..:D
 
Back
Top