Ce m-a facut fericit/a azi

De ce? Pai... imi e de ajuns sa ma gandesc la ce ma asteapta in orele urmatoare ca deja imi piere cheful de orice.... :(
Nice... Iata un model la care eu visez de ceva timp:
 
prefer asa ceva mai mult

00410m.jpg


culoarea neagra totusi
sau asta...

V264320.jpg


ma fac fericite rokiile astea
 
hahaha, fii fara grija :D

iulik, sa inteleg ca tu ai figura necesara pentru rokia alb-negru daca vrei sa-ti cosi una de asta, wow....
 
Otilia;176656 said:
hahaha, fii fara grija :D

sunt fara grija .... era suficient sa spui da sau ba .... ;)
kraft_natasha;176659 said:
iulik - rushine, atita lipsa de tact, n`ai vazut sirenele?

tare mii rusine sincer dar ce sa-i faci daca curiozitatea e mare ??? ;)

Otilia;176656 said:
iulik, sa inteleg ca tu ai figura necesara pentru rokia alb-negru, daca vrei sa-ti cosi una de asta, wow....

da o am si sunt mindru de asta .... ;) de cusut, merci, o sa-mi cos singur daca o sa am nevoie .... ;)


P.S. mi se par cam fara buci fetele astea din poze ori poate rokiile ase le fac ..... ??? :D
 
nici nu am propus sa ti-o cos eu..doar am fost un pik uimita ca ai figura potrivita pentru asa rochie. si cum de ai observat lipsa bucilor la prima fata, ca akolo e fotografiata din fata...

m-a facut fericita o invitatie la nunta. in sfirsit!!
 
Otilia;176652 said:
prefer asa ceva mai mult

00410m.jpg


culoarea neagra totusi
sau asta...

V264320.jpg


ma fac fericite rokiile astea

Nu doar fericita, ci si sexy... ;)

Uite ca sunt destul de fericita.... aproape c-a trecut ziua si n-a fost atat de strasnica pe cat ma asteptam :)
Cu mare teama ma gandesc la ziua de maine..... hmmm... poate ar trebui sa nu mai fiu asa de pesimista?
 
minunata stare poreclita "out of tasks"... pentru prima data in ultimii 3 ani :)

ma intreb daca voi mai avea parte de asa fericire...
 
Back
Top