Ce m-a facut fericit/a azi

tona de dulciuri pe care am halit-o.....sper sa n-o dau in diabet....si nici in kg....ei,dar la asta ma gandesc maine....
 
Sunt fericita pt ca! Ieri mi-a fost daruita o pisicuta! Asha de faina si vargata. Super de tare. Micuta … Si mam’ zicea s-o numim Andreea, in onoarea la tipu’ care o adus-o… da’ mie nu prea imi placea… hop eu nush cum acolo ma enervez si tip la ea: Codrin! Evident, nu prea am inteles de ce am numit-o eu asha… dar mi-a venit numele perfect : Codruta! :) Nu-I asha ca-I superb? “Codruta…” Si chiar seamana cu tine, Codrin… La temperament mai ales... Si asha are preferinte literare de astea mai speciale… face pipi numai pe beletristice. Si nu se teme de apa… Si e agitata. Si zgiriie. Si dupa aia linge. Si maninca. Si se tine dupa mine. E atit de faina. Si e desteapta!!! Doar ca nu se prea orienteaza in spatiu… da. Citeodata seamana cu mine. Ah. Ma gindesc acum ca mai am 3 nume perfecte. Doar ca de unde sa gasesc eu o scrofita roz si amuzanta si bautoare de bere si sexoasa asha? Sau o tigroaica foarte ironica si nimfomana pentru kraft? Sau un calut foarte muncitor care sa se priceapa in muzica si dans? Astia din urma o sa vina cu timpu’ cred… :)
 
Kara;190343 said:
...nu-i invidie, e gelozie, iubitsel(apropo, da oby e geloasa? :D)) ... promit insa sa ma corectez, am inceput sa fac si terapie :trist: :D

viata...da...viata ma face in fiecare zi fericita...:)

oby este foarte geloasa, dar depinde de caz, desigur!!!
 
capsunica;218424 said:
Sunt fericita pt ca! Ieri mi-a fost daruita o pisicuta! Asha de faina si vargata. Super de tare. Micuta … Si mam’ zicea s-o numim Andreea, in onoarea la tipu’ care o adus-o… da’ mie nu prea imi placea… hop eu nush cum acolo ma enervez si tip la ea: Codrin! Evident, nu prea am inteles de ce am numit-o eu asha… dar mi-a venit numele perfect : Codruta! :) Nu-I asha ca-I superb? “Codruta…”:)
Well, acum daca o sa avem un copil si o sa-i punem numele asta, o sa trebuiasca sa ducem mytza la rypa.

Iaka, felul de a fi al capsunicai e mereu aducator de erectie ... Asta ca sa zic si eu ceva despre fericire. :)
 
Valerika;84561 said:
hai sa vb despre mica fericire pe care cineva/ceva ne-o creeaza zilnik....
ce m-a facut fericit/a azi?
mam sculat de diminiata si lam sunat pe fostul meu prieten!!!!sai ascult glasul!!!!!)))))si pe
- noua lui prietena(care tipa fara oprire): b* animala shini ti suna????o ai pi alata da????kaziolule shi tashi spune sheva!!!ca de nu ma duc shi nu ma mai întorc la tine!!!

-fostul meu prieten: dute fa în (x) la mata!!!!îni trebueshtu tu nii tare!!!tai strîns castrafutile shi ai fututo din gara!!!!!!!!!!!!!!!!shini ti tine?!))))))))))))))))))))
-eu::::))))))))))))hahahahhahahahahhehehehehheheahahahahhaha LOL)))))))
 
Fenomenal fost prieten ai, te felicitam calduros cu totii.

De fapt, la ce iese din tine nici nu stiu daca ar fi trebuit sa ne asteptam la altceva :)
 
Umbreon;218700 said:
Fenomenal fost prieten ai, te felicitam calduros cu totii.

De fapt........... :)
de fapt pe tine nimeni nu te întreaba!!!!asa ca tineti mînele în buzunar taranasule!!!!nu te baga în (x) fara sapun!
tu ai scris:cu totii?!esti prost sau te faci?
??!tu scrii pentru alti membri?!!!nu cred ca le place?!ah da am uitat ei cred ca au vazut comentariul tau si sau mirat de asa prost !!!!nici nu au pentru ce sa te sustina!!!!!
 
Da,vorbesc si pentru alti membri care imi impartasesc parerea,te asigur :)
 
tu, fbi, nu te anina de umbreon! ca... ca... eu te... te...! :D si otilia tot.
umbreon... suntem alaturi de tine. te iubimmmmmmmmmm!!!
 
fbi;218698 said:
mam sculat de diminiata si lam sunat pe fostul meu prieten!!!!sai ascult glasul!!!!!)))))si pe
- noua lui prietena(care tipa fara oprire): b�* animala shini ti suna????o ai pi alata da????kaziolule shi tashi spune sheva!!!ca de nu ma duc shi nu ma mai întorc la tine!!!

-fostul meu prieten: dute fa în (x) la mata!!!!îni trebueshtu tu nii tare!!!tai strîns castrafutile shi ai fututo din gara!!!!!!!!!!!!!!!!shini ti tine?!))))))))))))))))))))
-eu::::))))))))))))hahahahhahahahahhehehehehheheahahahahhaha LOL)))))))

ai rupt, FBI!!!!! nu m-am putut opri de rys!!!!!!!! interesant ex tu ai!!!

Umbreon;218700 said:
Fenomenal fost prieten ai, te felicitam calduros cu totii.

De fapt, la ce iese din tine nici nu stiu daca ar fi trebuit sa ne asteptam la altceva :)

Fr3zy, vad ca m-ai schimbat calduros pe fbi! gelozez cumplit!

fbi;218701 said:
de fapt pe tine nimeni nu te întreaba!!!!asa ca tineti mînele în buzunar taranasule!!!!nu te baga în (x) fara sapun!
tu ai scris:cu totii?!esti prost sau te faci?
??!tu scrii pentru alti membri?!!!nu cred ca le place?!ah da am uitat ei cred ca au vazut comentariul tau si sau mirat de asa prost !!!!nici nu au pentru ce sa te sustina!!!!!

fbi, esti leita eu in anii 2005 2006 pe aici :)

Otilia;218709 said:
I am in :D

fbi, da tu din ce dinastie nobila te tragi, de ii faci pe toti tarani la stinga si la dreapta? :)

dapu daca nu apareai, ma miram!!! :)))))))
 
capsunica;218726 said:
tu, fbi, nu te anina de umbreon! ca... ca... eu te... te...! :D si otilia tot.
umbreon... suntem alaturi de tine. te iubimmmmmmmmmm!!!

capsunica, tu acolo n-ai treaba :)) eu is in ghela :)
 
oby, fii draguta si nu te compara cu fbi nici macar cu mintea pe care o aveai in 2005 - 2006...:D

de altfel, cum sa nu apar daca imi face fosta iubire- "taranash" :D ?
 
da de ce sa nu ma comar? ce la fbi ii totu zapushhenna? mai ceva ca la mine? :)
in primul rand, epitetu 'fost' la notiunea 'iubire' doesn't match! intr-al doilea rand, lasa-mi placerea sa vad reactiile lu Fr3zy din nou :) taaaare mi-a mai fost dor de forum :)
 
Back
Top