Ce m-a facut fericit/a azi

hai ca tzi-am facut o "padla".. deja stii ca-i post :ciupos:

ce m-a facut pe mine fericit :contemplez: hm.. nici nu stiu.. imi pare ca nimic :)
 
Otilia;165440 said:
da, "padla" m-a ucis :)) simt niste mustrari de constiinta oribile :) ma duc sa ma imbat de jale

dupa ce te-am atentzionat inca vrei sa te imbetzi :contemplez: ?
niu-niu.. ia seama sa n-o incurci.. (in locul tau m-asi culca)
 
nimic nu m-a facut azi fericita... sau... din cauze necunoscute... in a doua jumatate a zilei m-am simtit bine... imi pare ca mi-a trecut depresneaku'.
 
mi-am configurat "distcc"ul (un daemon pe amd64, setat sa compileze pentru x86; alt daemon pe x86, setat sa compileze pentru amd64). e placut sa-l vad ca lucreaza chiar :) (am lansat un "emerge" pe x86 si observ pe amd64 cum apar diferite procese relevante la proces :ciupos:)

PS: acum pot sa ma culc linistit
 
interesant.. fvwm pe x86 se compileaza cu un minut mai mult daca utilizez distcc.. poate de aceea ca trimit totul prin vpn cu criptare :contemplez: ?
 
ieri...o invitatie in Londra...vacanta in Londra pentru 5 zile!:D...

azi..o portocala-surpriza pe masa de birou:D
 
sint in Spania si am vazut berzele care migreaza spre nord (ca nu vreau sa spun spre UE ca sa nu le confund cu imigranti ilegai). Atitea berze nu mi-am imaginat ca pot exista. Si toate au trecut in doar citeva ore...intr-o dupamasa practic....sau poate ca azi e doar prima zi, e doar inceputul...dar acum e doar ora 5 si ele nu mai trec...mi-au dat o senzatie de fericire pe care de mult nu am mai simti-o si pe care nu am avut cu cine sa o impart...cei de aici sint obisnuiti cu fenomenul, pt. ei e ceva banal (unii chiar zic ca nu le face placere sa vada asa ceva). E ceva de genul ca nu vezi padurea din cauza copacilor...
 
alejandro;166315 said:
succes,daca zbori cu air moldova...saab nu stiu care...sa nu te sperii prea tare:)
pe mine m-a facut fericit o marire de salariu:D

hahaha, da SAAB-urile celea ne dlea slabonervnih :) in schimb minkarea e OK si stewardesele sunt dragutse ( pe mine mereu ma inveleau cind adormeam :)

m-a facut fericita ideea de a-mi schimba total camera si stilul de viata ;) let's see..
 
Mno,stewardesele noastre sunt cele mai bune,serios!Sunt atata de frumoase,tinere,sociabile,amabile si destepte:)Le-am auzit cum discutau ca doresc sa intre la nush ce facultate pt stewardese,sa le puna pe o cursa mai buna.Apropo,sa nu ziceti ca mint,erau 2 francezi,care m-au rugat sa le fac o poza cu stewardesele,mancalear tata de moldovence:kiss:
Si mancarea e super buna!Da' cand am zburat de la Budapesta...mancare - sandwich,stewardese - 4 babe si 2 baieti...mda...acum ii inteleg pe francejii aia doi:hoho:

M-a facut fericit zapada,vreau sa fie iarna cat mai mult timp!!!!

ps:vik-ing,mai traiesti?:D
 
alejandro;166409 said:
Da' cand am zburat de la Budapesta...mancare - sandwich,stewardese - 4 babe si 2 baieti...mda...acum ii inteleg pe francejii aia doi:hoho:

yo cand am zburat la/de la Budapesta..mancarea a fost bunicica..si plus desertul dragut..mi-a placut ideea ambalajului:D
Cei mai frumosi sunt stuarzii Turci:D astia da...:visez:

pe mine m-a facut fericita azi...croissantul cu ciocolata...:D
 
linar;166433 said:
yo cand am zburat la/de la Budapesta..mancarea a fost bunicica..si plus desertul dragut..mi-a placut ideea ambalajului:D
Cei mai frumosi sunt stuarzii Turci:D astia da...:visez:

pe mine m-a facut fericita azi...croissantul cu ciocolata...:D

eu am avut doar fete stewardese in Turkish Airlines, pe cind minkarea lor e cea mai galimaia posibila, am minkat doar baklavaua aia Dumnezeiasca..mm..

o sa ma faca fericita azi procesul de cautare de burse in care o sa ma implic
 
deci eu am fost fericita sa am stiuarzi Turci din Chisinau-Istanbul si Istanbul-North Cyprus?:D si retur...numai baieti frumosi:D si amabili...ah...
 
Back
Top