Ce m-a facut fericit/a azi

otilia...iti zic un secret...burta lu piggye..sau mai exact..Abdomenu lu piggye..are cubulete simetrice pe diagonala :hoho: am vazut cu ochii mei..nu spun aiureli:D
 
gata gata...ex-sotule...nu mai scot..."lenjjjjeria murdara" din casa :hoho:

ca sa fiu la tema..si sa nu primesc penalizare.....ap am sa spun ca m-a facut fericita placinta cu branza pe care am papat-o:D
 
Iar pe mine juma' de kil de yogurt... ca asta noapte ma apucase o pofta... ti-am zis ca-s intr-a 5-a luna, nu?:D

S-ap' si o bere cu baietzii... cu prikoale.
 
of...acum am aflat ca l-am lasat pe ex-sotu meu cu burta la gura..exact dupa divort...ce om rau sunt:hoho:

fericita ca voi avea urmasi:D
 
am primit un sms de departe megacute, amush il mai citesc..si vashe trebuie de bagat ceva activitate pe forumul asta, parca vad ca daca ar fi vreo cearta ceva, deodata s-ar trezi toti...
 
iakka azi l'am ajuns din urma pe un omulean si i'am dat telefonu mob ca il scapase/uitase xz cum in mojlocu de transport ... melo4i, no priatno :D
 
da eu am parul inkalcit ;)) hai mai bine sa-l tragem pe khama ca este si el pe forum, si se lauda cu par matasos si bine mirositor..sa nu i se para viata asa de frumoasa. si pt cat fight oricum putin public acum :)
 
Back
Top