Ce sa faci cind nu ai nici 1Leu in buzunar?

daca n-ai nici un leu rezulta ca nu poti sa-i cumperi prietenei o inghetata si nici nu te vezi cu ea, respectiv ea e nemultumita, etc. si in lume o haos, asa ca trebuie de muncit
 
Eu cred ca vorbea de prietenia aia in care iti trebuie putin marunt pentru niste 'guma' (adica prezervativ!).....
 
Eu nu stiu ce m-as face daca n-as avea bani. Eu is aproape sigur ca prietena mea considera ca baiatul trebuie sa aiba intotdeauna bani si sa nu se pozorasca ca n-are bani de rutiera sau ca nu-si permite sa plateasca biletul la film sau consumatia la pizzerie;
In concluzie eu cred ca pentru ca sa ai o prietena si ea sa fie multumita trebuie sa dispui de bani.
Pentru acel care n-au nici un leu in buzunar le-as sugera sa-si gaseasca ceva de lucru daca vor sa aiba prietena.
 
dolari, sigur, ca acum cu lei nu faci nimic, poti sa mergi doar cu troleul cu leii nostri.
dar daca serios, cred ca banii au un rol foarte mare in viata noastra. numi inchipui sa iesi in oras si sa nai bani, mai bine stai acasa
 
....

of, de cate ori am iesit eu fara un banut, nu leu, in oras, dar nu am murit, pe langa lucrurile enumarate de voi, mai poti sa te plimbi, sa mai stai in parc pe scaun, sa vorbesti, ce-i drept eu asta am facut cu vreo prietena, noi intotdeauna nu avem bani :D
 
iaka mie mi-i interesant despre ce fete vorbitzi voi..Care bani?! daca fata ar tzine intr-adevar la tine nu s-ar uita daca azi ai sau nu bani..eh.. :wtf:
 
Back
Top