Ce se intimple cu fetele noaste ?

:D :D :D eu stiu persoane care fac sex din placere si nu pentru bani!!!! sexul e boala lor.... majorutatea sexului frumos este lipsit de ...... si cauta ce nu-i ajunje..... sa nu para a fi cyrve - o fac nasaru.. 8) shi chiar ghine :crazy: :crazy:
 
h3h3h3 ... poi da... shi asta e drept... exempu aici in state, daca nu ai terminat colegiu sau macar high-school-ul, api nu potzi spera la o slujba ushoara shi bine platita... da ca sa te prostituezi, multa carte nu itzi tre'... primeshti bani ushori, shi faci ceva de la ce primeshti placere... unfair for those care umbla pe la shcoli de medicina sau avocatzi, and they end up to get the same amount of money that girls from playboy get!
 
yea they do BUT !!
if you have the luck to be as prety ast those from playboy !! .. daca nu aratzi asa apoi eu ma indoesc ca cele care practica sexul pentru bani primesc chiar atit de mult .. defapt cine stie in plus riscuri o multzime .. cu bolile astea ca doar nu lucreaza in manushi iar prezervativele si ce mai este pe acolo nu totdeauna garanteaza 100% security .. si apoi una e sa fii doctor ori avocat stimabil de societatea in care traesti .. si sa tebucuri ca ai o veatza cit de cit reusita si cindva copii tai vor merge la scoala si nu vor roshi pentru tine .. ca nu doar banii joaca rol .. defapt in US orice lucru este pretzuit .. cine stie poate si prostituarea la fel ;-) .. in orice caz eu nu cred ca tare ash arde de nerabdare sa am o multzime de cunoscute care se prostitueaza si viceversa in privintza doctorilor ori avocatzilor .. chiar daca ei cistiga mai putzin .. dar sunt oameni normali si cu educatzie si sper si cu un nivel de cultura diefrit .. si apoi nici .. vesela de care s-au folosit ele nu trebue sa o arunci ca altfel trebue sa faci party doar cu vesela de un singur uz.
;-)

eeh america .. iaca acolo moldovencele au shansa sa se descatusheze de complexe . .. ce zici ?!! NY Girl ?!
 
Nu prea pot sa imi inchipui fericirea acestor persoane... Ele sunt dependente de un statut social, nu prea favorabil, incercand ssa se ridice in ochii altora doar prin faptul ca shi-au cumparat nushtiu ce mashina, ca s-au imbracat din magazinele cele mai scumpe, ca au casa si au masa... dar totushi, cu ce pretz... Nu cred ca viatza merita traita oricum...
 
lizofoafa said:
Nu prea pot sa imi inchipui fericirea acestor persoane... Ele sunt dependente de un statut social, nu prea favorabil, incercand ssa se ridice in ochii altora doar prin faptul ca shi-au cumparat nushtiu ce mashina, ca s-au imbracat din magazinele cele mai scumpe, ca au casa si au masa... dar totushi, cu ce pretz... Nu cred ca viatza merita traita oricum...
in privintza magazinelor cele mai scumpe apoi nu chiar .. findca aste lucruri si le permit persoanele din alte cercuri .. prostituatele nu ajung la asa cheva .. doar daca are un favorit bogat in sens real .. westic.
iar in privintza a restu apoi ai scris corect este ceia ce am incercat sa exprim si eu in mesajele precedente :-)
 
ei

ei joker nu vezi greu ca-i greu , incerci sa le prinzi in mrejele dragostei si cazi chiar tu in ea, apoi te ridici si pleci catre alta!asta-i un nou viciu? :lol:
 
lizofoafa said:
Bine-ar fi de-ar fi asha... E contradictoriu procesul asta de "cunoashtere". :roll:
important e sa nu vrei totul deodata - daca le iei cate pe una ai chip sa nu regreti de prea multe greseli.
 
:D :D :wink: lizofoafa..principalul e sa $tii (simti) cind i-ti apare momentul, sa eviti asemenea gre$eli!!! nu lasa capul sa-ti fie ghid in viata... arata-i ce poti $i singura!!!!! :D
 
uite

uite eu ma multumesc cu foarte multe inglobate intr-una singura si sunt foarte fericit caci ea face mai mult decat toate! :)
 
da

da liz, ma multumesc cu ce am: cu sotia mea/masina mea/compul meu/parintii mei/prietenul meu bun/sora mea etc. ii multumesc lui Dumnezeu pentru ceea ce am!! :wink:
 
Back
Top