Ce veti face vara asta?

eu nu stiu pe unde o sa merg.
prin citeva locuri din Moldova (vadul, orhei)
daca o sa trebuiasca sa merg la bucuresti o sa abat din drum si o sa urc in Bucegi. am descoperit acum 2 sau 3 ani un loc plin cu flori de colt, este super: sa am locul meu secret in Bucegi.
la marea neagra: Balabanovca, Zatoca sau Vama veche.

chiar, cine a fost la Balabanovca? e fain?
sau poate stiti alte locuri mai faine.
eu as vrea sa merg cu cortul, poate ne stringem mai multi. ce ziceti?
 
De Balabanovca nu stiu nimic, da Zatoca-i o mocirla. Candva mergeam la Primorsk (pana in '90). Pentru timpurile celea era bine. Acum nici de el nu cunosc nimic.
 
baietzi :ciupos: ma aflu la tabara de vara la informatica (ShVI) :) este foarte interesant aici daca a auzit cineva de ea rog sa-mi spuna :wink:
 
Iaka asha... ieri am fost la Vadul-lui-Voda....
A fost foarte interesant, nu m-am scaldat in Nistru , insa mi-am vazut multi prieteni pe acolo... cu parere de rau am stat numai vreo 3 ore shi apoi am revenit in Chisinau!


Astazi am revenit in Vienna... ah ce bucurie! :)
 
Draga Natalie eu in Moldova am stat o luna!
Sigur ca deja ti se face dor de plaiuri noi ... :)
Oricum pana cand vara aceasta a fost cea mai interesanta din viata mea!
 
ei cool

dar ce mai e pe acolo pe la viena? ca am auzit ceva zvonuri? si in rest ma bucur ca te-am vazut in poza esti cool mane :D :hahaha:
 
Bai alex de ce te razi asha de tare?
In foto nu sunt asha de frumos ca in realitate :D
Lasa ca iti arat eu o foto cu mine care pare mai reala :D
 
cool

ba esti super cool si atunci la interebarea din tema raspunsul este: cool va petrece cu multe fete multe foarte multe caci toate il plac: mai esti destept frumos si cu bani deci o sa ai duiumul, asa ca nu-ti mai dau si eu iti ajung! sa ne traiesti prietene si frate! :ciupel: :naroc: 8)
 
fox

ciau prietene! pai nu am mai fost la predeal, am fost in ploiesti la o fatuca! si maine plec la satu mare la... of nu stiu sunt f. tensionat! lasa ca-ti povestesc pe privat!
te salut respectuos, fox, si vb. noi!
 
alex
daca ai sa te stradui putin atunci vei observa ca de fapt mai multa lume este tensionata exagerat, peste o saptamana sau ceva mai mult vei observa ca nu a meritat efortul ...
 
en suspense.......

starea de tensiune e valabila si in cazul meu. Se pare ca am primit o invitatie in Ro pentru sfarsitul lui august si abea astept sa se confirme, sa stiu incotro s-o apuc :roll:
 
Viata e OK!
Iata ca pentru mine vara mai continua si urmeaza sa mai vad marea inca o data.

:fantoma: :indragos:
 
Back
Top