Ce veti face vara asta?

chai

chiar ma bucur pt. tine victor, sper sa te bucuri mult de aceasta dupa calatorie mai ales caci cred ca ai obosit de atata serviciu! eu stau acasa dar cine stie vine si la mine soarele in casa! :D
 
Re: chai

cred ca cel mai mult ma voi bucura sa va vad din nou pe voi pe acest forum si ca sa fiu nu doar eu odihnit si gata de a ma apuca din nou de lucru
 
eu

eu totusi daca nu plec acum din august nu cred ca voi mai putea, dar nu disper caci totdeauna exista ceva de facut! :D
 
mai mult era intrebare, dar eu cred ca o sa merg si singur, doar ca nu am mai fost pe acolo. este camping? as putea sa imi iau cortul.
 
Pacat, mai bine era o invitatie :wink:
Cat priveste intrebarea ta, eu, din pacate, nu am un raspuns. Normal ar fi sa existe, dar ..?
Poate stie alcineva
 
eu nu am zis nici da nici ba. mi-ar placea sa fim mai multi. daca vrei poti sa vii si tu (eu sint baiat, asta asa, ca sa fie clar).
 
Da eu nici nu ma tem de baieti (sunt si ei oameni) :D

Cat despre invitatie multam, as avea placere. Si daca ideea e serioasa, poate bati clopotele prin sat sa se mai adune lumea.
 
de data asta o sa merg doar pe o zi, duminica. nu stiu daca mai este timp de adunat lumea. oricum, saptamina viitoare vreau sa merg acolo pe mai multe zile, ca sa fac un reportaj despre o scoala de vara ce o sa aiba loc acolo.

acum tre' sa plec asa ca poate mai faci si tu niste agitatie, eu am mai intrebat si pe Ecologie.

in caz ca se aduna totusi ceva lume, iata telefonul meu: 440-881.
 
Eu vreu sa ma duc la Vadul-lui-Voda cred ca saptamana care vine... sper ca v/a fi interesant acolo.. insa inca nu sunt sigur daca ma voi duce acolo!
 
si pe mine ma intereseaza cum se ajunge acolo.
la orheiul vechi putem sa-l vizitam la santierul arheologic pe Victior Prohnitchi. cred ca o sa fie bucuros de oaspeti
 
hahahahahahahahahahhahahahahhahahahhahahahahahahhahahahhaahh

cred ca o sa scapati de mine!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D
cred ca pe 12 august plec la vila la predeal, dar hai rugati-va caci cred ca ma o sa ma distrez!cum??????????????hehehehehe nu va spun! :lol: :lol: :lol:
 
Delia said:
cine stie cum se poate de ajuns la Orheiul Vechi direct din Chisinau?
este foarte ushor....
Ar trebuie sa ieshi la trasa Chisinau-Balti shi atunci deja sa te uiti pe indicatoare.... la un moment dat vei trebui sa coteshti la dreapta!
 
cool, cred ca delia, iar eu sigur, se interesa ce rutiere sau autobuze sint pina acolo. nu, delia?

cine mai vrea sa-l vizitam pe victor la orheiul vechi?

alex, sedere placuta la predeal printre pensionari... caci tineretul tarii se duce pe creasta, unde doar caprele negre mai zburda... pe cimpii.

pa
 
flo

multumesc mult! ma duc acolo la predeal, dar nu neaparat ca sa stau in camera ci sa ma urc pe acolo pe munti, sa stii ca sunt si batranii tineri prin sufletul lor iar eu fiind un tanar batran cred ca intelegerea va fi ceva normal :D , dar tu pe unde te duci? la victor prietenul nostru? daca te duci transmite-i salutari din partea mea! multumesc!
 
Back
Top