Cea mai originala imagine de avatar!

Pe mine si pe tine de ce nu ne-ai trecut. Cred ca sint faine amandoua.
Oricum multi or sa se simta neindreptatiti.
:eek:
(bad joke nu sariti asa..it`s just a joke)
 
cosmo_girl fii atenta la ceti spun!

cum a zis si krumel nu este clar cum ai facut alegerea pt poll....multi ar putea sa fie suparati ...
doi.....daca tot ai hotarit sa faci un concurs de avatare...era bine in primu mesaj sa le arati (sau cel putin sa dai niste linkuri)....de unde stiu eu sau oricare alt user ce avatar are Gandalf? ca el e tot atit de rar pe forum ca zapada in Moldova anu asta!
deci ai facut lucru pe jumatate!

mai departe....daca intradevar vrei sa fie un concurs adevrat.....poate nu e kiar cel mai bine sal paci in forma de poll.....sar putea de facut un pic altfel.....de exemplu tu propui nicku cuiva drept cel mai bun...eu, sau poricare alt forumist propune alt nick a altcuiva...si tot asa......
unika regula e ca nu se poate sa propui propriul tau nick....

asa ar avea sens!

deci draga mea cosmo_girl.....

cear fi sa te imputernicim pe tine sa te ocupi de acest concurs? vrei?
 
I-as inscrie pe toti membrii ce au o imagine de avatar, insa nu pot edita mesajul.

Am crezut ca in alte poll-uri se face acelasi lucru, se aleg numai cativa , insa imi cer scuze daca nu v-am inclus.

(Melania) Doresti sa sterg (sa stergi) poll-ul?
 
nu neaparat!

lasa pollu o sal rugam pe kedd sal stearga....poti sa pui aici alte avatare ca sa le vedem....

iaka daca vreti incep eu prima
avataru asta imi place la nebunie!

102147946940e2f9572f5ab.jpg
 
Mie-mi plac avatarele urmatoare:
Mirabela Iucu
175593333741d725a217e8c.jpg


_victor_
9614385643fded31c696aa.jpg


a.d.i.d.a.s
16832993914048e6af85842.jpg


gila
130451991840c156e1602ec.jpg


Nightwish
1587906674417940c09dce1.jpg


asat pyna ce........ ca amush ma mai uit..... si precis mai gasesc avatare faine....
da avataru meu nu pot sa-l pun la vot..? ca el mie-mi place... 8) :D
 
Ca tot ziceati si de neobisnuita - mi se pare neobisnuit imaginile prezentate de Metaliuga - una f. trista si una f. amuzanta. Cred ca sint putini care ar reusi asa o combinatie.
 
crs said:
Ca tot ziceati si de neobisnuita - mi se pare neobisnuit imaginile prezentate de Metaliuga - una f. trista si una f. amuzanta. Cred ca sint putini care ar reusi asa o combinatie.

he... ma bucur ca ti-a placut.. 8)

dar asha e... in viata nu este bine fara rau si rau fara bine.. si nici nu este interesant sa fie totul vesel.. sau totul treist.... trebuie sa fie olecutica de .. cum zic planeta Moldova "Avem di tati"..:) si trebuie in fiecare rau sa vedem si partea buna.... ca, cu siguranta exista........ si daca am avea numai bine.. nu am realiza ca e bine.. dar asha.. olecutica de rau. si cyndiar e bine.. te bucuri mai tare ..:) sper ca ati inteles ce am vrut sa zic.. si daca da sa-mi ziceti si mie..:lol:
 
Sa-ti zicem si tie ca tu nu ai inteles? :D :D :D (glumeam binenteles).
Interesant e ca deobicei o persoana e ori trista ori vesela dar nu are ambele stari in acelasi moment.
 
Back
Top