Cea mai originala imagine de avatar!

iaka inca unu bun

137765049641555fcd214d6.gif
 
Daţi-mi voie să-mi demonstrez toată lipsa mea de tact şi să mă fălesc cu propriul avatar, nu că ar fi original, dar camera aceasta cu Tricolorul unde a fost făcută poza îmi trezeşte cele mai frumoase amintiri :crazy:
 
Chiar nu va dati seama ca tema asta nu are sens. Avatarele se schimba si chiar daca dati linkurile la imaginea de pe forum din profil atunci ea tot se schimba, sau in genere dispare. Incercati sa cititi tema de la inceput si o sa vedeti cate imagini lipsesc.

Ideea poll-uluii de foarte buna, insa in modul in care e organizat forumul e practic imposibil de realizat pe o perioada mai lunga.

Apropo, mie imi place avatarul lui flo cu omuletul cela care merge incontinuu
 
he.. :lol: :lol: mie-mi place.. este foarte. ...original.... cu toate ca kefirul nu-mi place..... :lol:
 
poate n-o fi atat de originala ideea cu femei-inger dar felul cum arata avataru neu imi place la nebunie. Voi ce zicetzi?
Arina, bun chefiru... imi faci pofta...
 
Nata, nici eu-s mare amator de chefir...dar scanesem candva, pentru cineva, un pachet de chefir si acum am dat de imagine si am taiat o bucatica :D

mie imi plac avatarurile - creatie proprie. mie imi place sa le fac. am mai multe, care poate nici nu mi le-am pus. dar tai bucatele din fotografii, le schimb, unesc diferite parti, sau singura desenez ceva :lol:

lizofoafa, du-te pana la Ungheni si ia-ti vreun litru :D
 
da este chefir si la Iasi.. chiar am sa ma duc sa-mi iau.. am sa ma gandesc la tine cand am sa-l beau si cand am sa-mi sterg mustatzile albe :D
 
stai sa-mi revin dupa prima tavalitura...
da shi sa fac? licentza, practica... chestii de taiat venele yntr-un cuvant...
 
Back
Top