cel mai romantic ....

Lika nu-l dezamagi te rog.... te rog mult... arata ceea ce poti... in toate sensurile cuvantului... :crazy: :crazy: :crazy: ooops!!!!!!!!!
 
Lika poate ne spui si tu ceva romantic... la tema? nu ai inspiratie? doar esti pe net? nu te inspira cel de alaturi? stii tu cine :wink: :wink: :wink:
 
Lika, iubire.....ti-am vazut mesajul...ti-am scris si eu un raspuns...insa Melania le-a sters....nu are importanta...ti-am scris parca un privat...caci de acolo nu poate nimeni sa stearga nimic :) ;)
 
Albinutza iarasi eu aici pe forum cel de alaturi inca nu e...........
Dar cind vine poate imi trezeste inspiratia? :p
 
Offf.......de stiam ca tu vei fi pe forum....lasam tot ce planuisem pentru seara aceasta...si veneam sa discut cu tine
Iubire, alta data sa ma preintampeni....ok?


Din prima zi cand te-am vazut tot corpul a inceput sa tremure ushor de placere ... Nu gasesc cuvinte sa te descriu .. frumusete ca tine nu am mai vazut ... asa ceva nu se poate descrie ... nu pot sa`ti fac declaratii ca nu ma prea stiu cu cuvintele .. da vreau sa`ti zic doar atata ... TE ADOR shi niciodata nu voi inceta sa te ador... shi daca ar fi sa mor .. sufletul meu va ramane pe pamant shi va tanji dupa dragostea ta .. daca ar fi sa nu mai fim impreuna jumatate din inima mea itzi va apartine cat voi trai .. shi te rog nu uita ca TE ADOR ....

Am o slabiciune pentru culoarea rosie si albastra.....asa ca imi place sa scriu mesajele in culorile acestea....
De rosu insa ma folosesc foarte rar.....
 
1. Nu te iubesc pentru ceea ce eti, ci pentru ceea ce sunt atunci cnd sunt cu tine.

2. Nu merit s plngi pentru nimeni, iar cei care merit nu te vor face s plngi.

3. Doar pentru c cineva nu te iubete aa cum vrei tu, nu nseamn c nu te iubete cu toat fiina sa.

4. Un prieten adevrat te prinde de mn i i atinge inima.

5. Cea mai stranie form de a ndeprta pe cineva este a sta lng el i a ti c nu-l vei putea avea niciodat.

6. Nu nceta niciodat s zmbeti, nici chiar atunci cnd eti trist, pentru c nu se tie cine se poate ndrgosti de zmbetul tu.

7. Poate c pentru lume eti doar o singur persoan, dar pentru o anumit persoan eti ntreaga lume.

8. Nu i petrece timpul cu cineva care nu e dispus s i-l petreac cu tine.

9. Poate c Dumnezeu va dori s cunoti multe persoane nepotrivite nainte de a cunoate persoana potrivit, pentru ca atunci cnd o vei cunoate n sfrit, s tii s fii recunosctor.

10. Nu plnge pentru c s-a terminat, zmbete pentru c s-a petrecut.

11. Vor exista mereu oameni care te vor rni, aa c trebuie s-i pstrezi ncrederea i doar s ai mai mult grij n cine ai ncredere i a doua oar.

12. Caut s devii un om mai bun i asigur-te c tii cine eti tu nainte de a cunoate pe cineva i a atepta ca acea persoan s tie cine eti.

13. Nu te agita att, lucrurile cele mai bune se petrec atunci cnd le atepi mai puin.

14.Si nu uita: ”TOT CEEA CE SE PETRECE, ARE UN ANUMIT SENS”

Gabriel Jose Garcia Marquez
 
Lika said:
cool iubire ,cu mine vorbeai?daca da cum sa te anunt?
Da, iubire cu tine vorbeam......daca cumva vei fi pe net....trimite-mi un sms pe telefonul ;) Asa voi afla si nr. tau de telefon....
Te sarut......



Si ca sa nu mi se stearga mesajul...voi scrie ceva la tema....
Ar fi ceva foarte romantic...daca undeva in centru pe un panou de reclame ar fi scris ceva de genul: "De la Vladimir catre Lika (Hmm....care-i numele tau real?).......Te iubesc si vreau sa fim pe veci impreuna...."

Mi-am zis ca vara aceasta prima fata in care ma voi indragosti...va beneficia de chestia aceasta :)
Oare cat costa o reklama in centru timp de vreo saptamana? Vreo 500€?
 
Lika said:
Cool cindva aceste vb insemnau ce va dar acum...................
Ceea ce a fost spus a fost spus numai in gluma! Ceea ce am spus ca voi incerca sa fac, nu au fost vorba in vint :)
Sa ajungem la vara si atunci vom vedea....desi stiu cine va fi persoana ;)
 
Cool`...
Nu cred ca vorbesti serios despre ideile tale de vara viitoare?
Vladimir, tie aceasta iti trebuie? Numai bani cheltuiti in vant. Oare nu poti inventa ceva simplu, simplu si frumos, ca la prima noastra intalnire? (ex. o plimbare pe malul unui lac, la un apus extraordinar de soare) Iubirea nu are nevoie de fapte "marete". Daca iubesti cu adevarat, demonstreaz-o prin sentimente, prin vorbe, prin lucruri simple(ex. o floare)


.... flirtezi, flirtezi, flirtezi... nu te mai saturi... :)
 
Back
Top