Cel mai tare post de radio al momentului

Guerrilla ii destul de cool, mie imi place. Pacat ca din cauza diferentei intre fusele orare pierd emisiunea lui Exarhu (nu ma pot scula la 6am...).

Apropo, se zvoneste ca vor avea emisiunile inregistrate pe site in curind. www.eliberadio.ro
 
nu am citit tema de la capat, deci nu m-am prins: e vorba de cel mai fain post de radio din MD?.. pai...daca da, atunci am sa zic ca depinde de ce fel de muzica itzi place sa ascultzi.... eu optez pentru radio Nova, pentru muzica lor super buna seara de la 10...si muzica lor super-buna in weekend, fara nici un dj nik si fara prea multa vorbaraie.... apoi, imi place si radio 21, iar proiectul asta a lor cu raspunsul la telefon "SCULT RADIO 21!" e tare fain... se cashtiga bani fratzilor, chiar si 1800 de euro s-au dat!.. dar e nostim asha, te suna un prieten sau...chiar proful de chimie, si tu..in loc sa zici un "alo", urli la el "ascult radio 21!!!"..:)) foarte fain!..
voi,...pareri..ceva?.... ;)
 
Consider ca cel mai tare radio este RADIO PLAI, si cred ca e asa deoarece este o varianta romana a Russkoe Radio, ca de altfel e aceeasi intreprindere. Muzica e buna in general, prezentatorii au o dictie minunata. Se exclude ETNO si MANELELE, care nu-mi plac si sper ca sunt si altii care nu le prea sufera aceste genuri de muzica
 
Univers FM, numai ca de la o vreme incearca sa-l puna pe picior commercial, dar oricum au some hours cu muzica buna. Radio Nova (unicul post de Radio care de la 9.00 AM de Luni pana Vineri baga muzica si nu sunt obligat sa ascult tampeniile de emisiuni matinale de la celelate posturi, ce sunt difuzate pana la 10.00, da poate shi mai tyrziu)
Shi "vaapshe" eu an crescut ascultand Nova :D
 
ba da, am descoperit si eu cenet radio univers, muzica super-buna, mai ales dimineatza pe la 7.... fara prea multa vorbaraie...
radio 21 pune acelasi gen de muzica toata ziua...de la o vreme incoace - plictisitoooor.....
si la Nova, in afara de emisiuea lui Nikitush, totul e ok.....
 
Natzional FM! shuri buri radio :super:
shi tot pe frecventza lor dau de FRESH FM! :) sau ca dupa 18:00 dau Fresh FM! ma rog cica cele mai bune melodii de dragoste :rusinat:
 
de dragosteee??? vau si eu melodii de dragosteeee...... hey, oricum Univers FM dimineatza bate topul! :p
 
Univers FM totusi!!!! radio 21....au numa hituri, da'..uneori am impresia ca le-a cam ars fonoteca si in afara de 2 CD-uri acolo, nu mai au si alta muzica buna, decat din asta mai comerciala....
 
lucia +1... tot aceleashi piese le baga... dar prin asta mai cashtiga bani posturile de radio...
 
sunt de acord... intr-adevar :) asculti Radio21 3 zile la rand si vezi aceeasi succesiune la piese :)

imi plac farsele lui Buzdugan
 
Nu stiu daca e vorba doar de posturile din Moldova..nu am chef sa citesc toata tema, dar eu ascult EuropaFm nu stiu daca se prinde acolo.Au tot felul de muzica si citeodata seara au multa muzica veche.Mai exact muzica disco a anilor 80 gen ITALO DISCO EURO DANCE HI NRG 80s. Care vrea sa se delecteze "http://213.132.182.42/"....Winamp add url.....e un post cu acelasi gen.
 
Back
Top