Cel mai tare post de radio al momentului

calugarita;153188 said:
imi plac farsele lui Buzdugan

aham - le askult in fiekare dimineata kind merg la liceu ku taika`meu... ma irita ka aleg nishte timpiti fara kultura generala shi`i ineaka in termeni intortokeati shi dificili pentru kreierii lor, de`ar alege nishte oameni mai culti, kare sa se prinda ar fi mai amuzant, da` asha...

imi place reklama la ford tranzit
 
kraft_natasha;153363 said:
aham - le askult in fiekare dimineata kind merg la liceu ku taika`meu... ma irita ka aleg nishte timpiti fara kultura generala shi`i ineaka in termeni intortokeati shi dificili pentru kreierii lor, de`ar alege nishte oameni mai culti, kare sa se prinda ar fi mai amuzant, da` asha...

imi place reklama la ford tranzit

Curios, eu am auzit unele in care erau implicati doctori, directori de liceu, etc.
oare si astia erau tampiti fara cultura?
 
:D ce haios.. de-ar alege mai culti :D nu stiu ce ai in vedere prin cuvantul 'culti'
cred ca nu ar mai fi interesant, daca s-ar prinde toti din prima :)

ador faza "esti un viezure" .. am ras mult :)
 
si mie imi place Maestro... l-am ascultat de cateva ori in microbus :) chill-out si alte ramificatii :)
 
sant cateva ore de emisie cand pun jazz mai fain sau alte chestii faine, da in rest deam shtiu pe de rost cant'shili de la Maestro
 
maestro rupe.

da' pe voi nu va enerveaza faptul ca in ultimul timp se dau prea multe piese moldoveneshti? shi anume de astea tampite?
 
capsunica;185753 said:
maestro rupe.

da' pe voi nu va enerveaza faptul ca in ultimul timp se dau prea multe piese moldoveneshti? shi anume de astea tampite?
Nu stii daca se poate de ascultat Maestro pe net?
 
Back
Top