Cel mai tare videoclip

Red Hot Chili Peppers - Give it away..... mi se pare interesant.. ei acolo toti is asha de frumoshi.. mai ales Antony..... :D
 
Bion said:
Da uj, parca-s de metal, adica "metaliuji" :hahaha:

yep....... taman cum imi plac mie.....
icon_super.gif

thumbsup.gif
 
poate ca ma greshesc da nie-ni plashi Offspring - Come out and play... solistu asha clasna arata cu casicikile shelea...
sh-ap am auzit ca Offspring - Self Esteem tot yi ciotkii...
 
Da unu din cele mai nebune clipuri ini pare ca ii Ghelendjik de Leningrad, acolo asha variante o zamutit, capets... si mai am un clip de la un concert dea lor live, cantecu Raspizdeai, cancretna se calbasesc mujishii...
 
uai, am vazt un videoclip de Six Feet Under la dnd... mai nu ni-o kikat maselile! pe langa haraitu cela a vocii shi videoclipu era tsapan: un om taia pe altu shy tipa yl manca.... bai shi boratura...
 
[K said:
]uai, am vazt un videoclip de Six Feet Under la dnd... mai nu ni-o kikat maselile! pe langa haraitu cela a vocii shi videoclipu era tsapan: un om taia pe altu shy tipa yl manca.... bai shi [cenzurat]...

When A Dead Man Walked ?
 
Six Feet Under RUPE BASHNIA!!!!!! eu o data cand statea m in MAtrix am vazut un clip de-a lor.. nu mai tin minte cum se kema.. dar era tare super!! :crazy:
 
cred ca asha se numea... daca toate piesele lor ys ca aista shy vidakurile tot asha, ap eu pas... ynca n-am ajiuns sa yntzaleg ragaitu shela... :))) raman eu cu sepultura shy soulfly-u meu...
 
azi am vazut o inregistrare din emisiunea lui Leno si ca invitati i-a avut pe cei de la Slipknot, au cintat piesa Dualit si a fost destul de tare, mi-a placut...oricum eu nu-s de partea asta..da cei frumos si interesant...place la toti...
 
:)

Linda - Begi!

Bun Clip. E yi vampiroaika akolo... Sh ysh omoara propriul copil.. cruta :)

Sh ynka MM - Tourniquet.
 
Back
Top