Cel mai tare videoclip

va aducetzi aminte videoclipul de la Baby's got a temper? ap eu pana zilele estea am crezut ca ciuvashii care intra yn camera sa se machieze shy sa-shi puna metalu pe gat, ap sunt aia de la Prodigy...
 
[K said:
]va aducetzi aminte videoclipul de la Baby's got a temper? ap eu pana zilele estea am crezut ca ciuvashii care intra yn camera sa se machieze shy sa-shi puna metalu pe gat, ap sunt aia de la Prodigy...

Da shi nu-s asheia de la Prodigy :o
 
apa uite mai ghini la fetzele la shia din camera shy cu ashia de pe scena... diferentza totala...mai ales la priciu negrului
 
incepe sa ma irite tendinta asta ku 2 screenuri in klipuri... la inceput a fost un "david" de kuloare, o piesa destul de monotona, clipul pe masura, apoi - lopez, pe urma foxx [ce kauta asta in muzika?], akum shi tatu...
pliktiseala mare...

ce fel de klipuri preferati?
 
... parka nu e retorika intrebarea

tokmai am privit noul klip "pussycat dolls"... ku siguranta e cel mai reushit de pina akum, shi piesa e kit de kit acceptabila...
 
strokes - heart in a cage... alb negru, monoton, patrunzator... solistul, multimea aia de picioare... perfekt p`ru piesa

"I'm stuck in a city
But I belong in a field..."
 
sepultura - convicted in life

kam gretos, dar mi`a plakut faza de la inceput, ku fetele in umbra glugilor, shi expiratia aia... geniala faza
 
acuma pentru mine e:

Audioslave...tot ce au scos pina acuma a fost super!!!

nu shi Alternosfera - Wamintirile....era p'atunci cind eu cintam la bass acolo ;)
 
opaaaa, avem un ex-alternosfera pe aici..

bay nush... nie audioslave dupa rage against the machine ni se pare ca o matza leshynata... solistu lor(am uitat cum yl cheama) facea treaba buna la soundgarden, da numai nu yn rage against the machine...
 
ap da, am fost...
da de audioslave...hmm depinde din ce perspectiva sa priveshti lucrurile...mie imi plac ambele la nebunie (RATM & Audioslave)
 
am privit videoclipuri live cum aishtea 3 din exRATM cantau piese vechi... majoritatea le canta fara voce, caci solistu nu poate urla la fel de tare ca Zach de la Rocha
 
Chris Cornell din Soundgarden este recunoscut ca unul din cei mai buni vocalisti rock di lume...e in liga cu Freddie Mercury, da voi aishea batetz capul despre h/z shi.

Ambii sint buni dar in felul sau, nu poti sa condamni un om pentru ca el nu poate fi ca altcineva.
Si pana la urma nici Zach nu poate cinta ca Chris.

Priviti lumea mai larg!
 
ciubz, poate eu nu m-am exprimat corect, ynsa eu am zis, ca chris yn soundgarden o facut treaba buna, am zis ca doar suna putzin cam lipsit de fortza cand canta vechile cantece ratm... nu am spus nimic despre astea noi... sunt ok, ynsa pe mine nu pre ma rup... tat tzine de gusturi...
 
Back
Top