Cele mai proaste filme vizionate

kraft_natasha;189355 said:
ma, da` ce filme priveshti :rolleyes:
They made me do it! :D
Hey... daca toata familia priveshte "capodopera" de Terminator... it's not like you have a choice! :D Familia mai presus de orice, nu?
 
de obicei priveam in familie filme educative - Pretty Women :D aici tata`l privea de nevoie;
dar majoritatea erau comedii ca The Mexican, a! mai era shi Erin Brockovich pe asta`l priveam toti pina la capat... da` cel mai des il priveam pe Willis, erau interesante cele 3 parti... acum a ieshit inca una, tre` de vazut, traditiile nu se incalca :)

Ruxanda - toate filmele de mai sus le priveam in clasele primare, daca tu priveshti T acum, cind au aparut atiiiiiitea filme bune, e de rau :)
 
Kraft, vrei acu sa intru in pamant de rusine? :)
Da, recunosc.... nu sunt in clasele primare si de nevoie am privit Terminatorul... si ce-i si mai rau... unele momente chiar si mi-au placut (ma tavaleam pe jos de ras :D )!
Yes, I'm guilty.... well, cum zicea semnatura Otiliei, slap my evil (and T watching) butt! :D
 
Rux :) ca sa nu`ti fie rushine: vara trecuta am privit Sinbad, Legend of the Seven Seas de 7 ori pe saptamina timp de o luna! eram addicted :D shi am revazut SM3 de vre`o 3 ori de cind a aparut :rusinat:
 
You poor kid.... :imbratisare:
:)

Apropo de Terminator.... spune-mi... asta nu-i funny? macar oleaca? macar olecutica?... ca iaca eu nu ma pot opri din ras... :D
[youtube]1ANUP5-aW4E[/youtube]

PS: Smiiiiiiiiiiiile! :D
 
va rog f.f.f.f mult...

daca ma iubiti macar oleaka - nu priviti la cinema si nu inkiriati sau copiati Ewan Atotputernikul !! :D

cel mai stupid si kkcios film vazut recent.
 
yn afara de negru cela kare juka rolu lu ashel di sus.. aista joaka super.. mai ales yn shawshank redemption..
 
exakt =)

el amu ku Clint Eastwood lukreaza la un Western ku kare sa-shi ynkeie ambii cariera.. tre' sa roopa
 
Otilia;190403 said:
va rog f.f.f.f mult...

daca ma iubiti macar oleaka - nu priviti la cinema si nu inkiriati sau copiati Ewan Atotputernikul !! :D

cel mai stupid si kkcios film vazut recent.
What?! Eu asa vroiam sa privesc filmul asta...
Si actorul din rolul principal Steve Carell imi place (era super in Little Miss Sunshine) si am vazut ca este si actrita aia din Gilmore Girls...
F*%k! This is frustrating...
 
da.. de la Apocalypto ma ashteptam shi eu la mult mai multe.. parqa abia se yncepuse aktziunea shi filmul s-a ynkeiat.. =/
 
animaluts, iaka tu vashe, dimpotriva, Apocalypto a fost prea lung, fuga prin padure a fost trasa de par...
da mie mi-a placut Constantine, imi place tematica shi abordarea, deshi sunt mai faine... :D ghy ghy
 
in Apocalipto asteptam sa vad incasi, da nu halfnaked muchachos cu prikoale tipa mogherne...eh Mel Mel, shii cu fiatsa ta?
 
Back
Top