Cele mai proaste filme vizionate

Cele mai proaste filme pe care leam vazut sunt acelea in care este un Erou,(shfartsnagher sau jacki chan)in care el se lupta pentru ashi scapa iubita shi ii bate singur pe totsi(1 la 20), shi mereu eroul ramine fara nici o zgirietura, shi toate fetele il iubesc sau ceva de felu acesta.....cel mai tare ma kumaresk asa filme
 
TheManWhoSoldTheWorld;191014 said:
Cele mai proaste filme pe care leam vazut sunt acelea in care este un Erou,(shfartsnagher sau jacki chan)in care el se lupta pentru ashi scapa iubita shi ii bate singur pe totsi(1 la 20), shi mereu eroul ramine fara nici o zgirietura, shi toate fetele il iubesc sau ceva de felu acesta.....cel mai tare ma kumaresk asa filme

Jackie face comedii, deci nu se pune... Schwarzenegger e mare si a fost indolul meu in copilarie:D

Sh-ap', filmele chinezesti cu arte martiale sunt enervante, pentru ca ei acolo zboara:)... dar numerele nu sunt shockante.
 
Mie nu mi-a placut "Greu de ucis 4". Nici nu l-am mai privit
Si nici "Meet Joe Black" - nu zic ca e un film rau, dar I didn't like it at all!!!!
 
"Укуриные" cred ca am scris corect.
Comedie?!?!?!?! poate doar dupa citeva fumuri :)))
 
filmele de actiune in care e un erou de erou care ii face pe toti. nici nu m'am obosit sa le tin minte numele. exceptie: alea cu Jackie Chan; e hazliu tipu'.
 
Jackie Chan.... nu e hazliu! deshi.. depinde de ce ai in vedere...


ash vrea sa ma ajutazti... am privit un film shi erau acolo tom cruise shi nicole kidman shi multe mashti shi nuduri... am privit doar sfarshitul shi nik n-am intzeles. cum se numeshte? shtie cineva? shi.. poate deodata shi-mi explica despre ce era vorba... shi ink ceva... e socoti bun filmu'?
 
capsunica;194327 said:
Jackie Chan.... nu e hazliu! deshi.. depinde de ce ai in vedere...
Nush... mie-mi place Jackie... chiar cred ca e hazliu, si-mi place si cum se bate baiatu'...
 
capsunica, kraft are dreptate, ii eyes wide shut, din cite tzin minte ii ultimul film a lui stanley kibrick, shi a vrut sa-l faca sa fie ceva deosebit shi shokant. matinca ii vorba despre masoni acolo, multe scene de orgii :) dupa acest film cruise cu kidman aveau probleme psihologice strashnice, au imblat citeva luni la psihiatru, shi s-au despartzit... shi inca, ii interzis sa fie tradus filmu, peste tot (oficial) merge cu subtitre
 
filmul ii super. nu poate fi incadarat in nici un tip de film. si nu prea are mu;te cu masonii, acolo treaba sta in altceva...
uita-te, capsunica. sigur iti va placea.
 
Inainte sa prezinte filmul prima oara la o televiziune, au dat secventa cu litania satanista intoarsa invers, de la cap la coada. Si era o slujba oficiata intr-o biserica ortodoxa in limba romana. Se intelgea fiecare cuvant. Nu e de mirare, deci, ce li s-a intamplat celor implicati intr-un asemenea proiect. Poate au atras vreun blestem. :p
 
4 luni 3 saptamani si 2 zile. Nu stiu ce gusturi au cei de la Cannes si ce alte filme au fost prezentate, dar eu l-as include la categoria dezgustator.
 
Back
Top