CIND AI "FACUT-O" prima data...

N-are cine sa te defloreze??...dinsa deja-i casatorita si destul de fericita cu jumatatea sa, p/u ce ma si bucur foarte....
 
Foarte tare ADmirALL:D prima ta experienta.De treaba sora ta(s-a gandit la nevoile fratelui:D),dar si prietena ei.Si dupa aceea ati ramas impreuna,sau v-ati purtat ca si cum nika nu s-ar fii intamplat?(is si eu curioasa,mai ales la ce fain ai povestit)
 
ADmirALL;158595 said:
[......] dinsa deja-i casatorita si destul de fericita cu jumatatea sa, p/u ce ma si bucur foarte....

Casatorita zici? Nu ma deranjeaza... nu am vazut inca femeie perfecta:)

Iar cu defloratul vrei sa ma iei peste picior? Esti tare mai ADmirALL, foarte original:))
 
PiggyEFromHell;158738 said:
Casatorita zici? Nu ma deranjeaza... nu am vazut inca femeie perfecta:)

Iar cu defloratul vrei sa ma iei peste picior? Esti tare mai ADmirALL, foarte original:))

Sorry, deseori sint prea ironic, chiar si cu cei care-mi sint dragi, ne mai vorbind de cei critici...., dar nu agresiv, accept orice critica, a exista inseamna a fi supus criticii, a face ceva inseamna a-ti dubla sansele de a fi criticat. Ramine doar sa filtrezi si sa faci concluzii.., una chiar m-a pus pe ginduri: "esti plictisitor... mai spatiaza un pic posturile tale ca sunt greu de citit", un prieten nu mi-ar fi spus-o, dar o exprimare scurta si clara te face mai auzit... Mai bine criticat, decit neglijat.
Apropo, despre femei perfecte; sint si fidele, crede, cel putin cit e barbatul alaturi (n-a plecat peste hotare, n-a murit, sau singur f**e in dreapta si stinga fara mare deranj ca se va afla, lasind-o fara doza necesara de hormoni). Cum vrem noi, asa si ele.
 
Anca:-);158670 said:
.......Si dupa aceea ati ramas impreuna,sau v-ati purtat ca si cum nika nu s-ar fii intamplat?(is si eu curioasa,mai ales la ce fain ai povestit)

2 luni si o zi am mai primit cu ea lectii de viata, ca sa se termine totul cum s-a inceput:comfort:
 
offf...tari greu...pi tatz ii kinui vaprosu ista...nu kreditz oamini buni pi shei kri spun k prima data ii tari frumos...nu-i frumos di loc...mai ales dak amandoi is kikatz di pi luna,adik la amandoi ii prima data...iaka pi urma s inshepi akshanu...(action)dupa shi deamu shtii shi trebu s fashi sh nu ti temi k ti doari...
 
Crazy4LifeTime;159285 said:
offf...tari greu...pi tatz ii kinui vaprosu ista...nu kreditz oamini buni pi shei kri spun k prima data ii tari frumos...nu-i frumos di loc...QUOTE]

cit de mult te sustin:))))
 
In cazul meu cam tot a fost asa si de vina mai mult au fost revistele timpite care le citeam gen "Bravo", care avea istorioare de astea gen "prima data a patruns-o si ea a ajuns pe culmile extazului si au continuat toata noaptea si a facut-o femeia lui si ea era nesatula de placere si fericita " si bred de asta, pe cind in realitate e mai diferit, depinde de caz..dar sigur nu e atit de frumos pe cum de descrie alokuri.
 
salut... vreau sa spun ca ma intilnesc deja 2 ani cu o fata pe care o iubesc,dar din principiu ea nu vrea sa facem sex decit la casatorie.... dar pina la urma acum in auust de ziua mea mi-a facut un cadou mare si am facut dragoste. Pentru ea era prima data,pentru mine desigur.......... MI-E TARE INTERESANT CIND SE POATE DE FACUT SEX FARA DE A NE PROTEJA????????? AM AUZIT CEVA INaINTE DE MENSTRUATIE CU CITEVA ZILE SI DUPA E CORECT?
 
radyk87;214464 said:
salut... vreau sa spun ca ma intilnesc deja 2 ani cu o fata pe care o iubesc,dar din principiu ea nu vrea sa facem sex decit la casatorie.... dar pina la urma acum in auust de ziua mea mi-a facut un cadou mare si am facut dragoste. Pentru ea era prima data,pentru mine desigur.......... MI-E TARE INTERESANT CIND SE POATE DE FACUT SEX FARA DE A NE PROTEJA????????? AM AUZIT CEVA INaINTE DE MENSTRUATIE CU CITEVA ZILE SI DUPA E CORECT?

cam la o sapt de cand sa inceput, si inca vreo 5 zile cat dureaza...

in rest se poate
 
Anti, de ce dai sperante baiatului? :)

Radyk87, ai facut-o si tu o data si acum deja n-ai pace si vrei sa risti sa lasi fata insarcinata?
Da, e mai sigur cu cateva zile inainte si dupa ciclu, dar spermatozoizii pot supravetui pana la 7 zile in corpul femeii... chiar vrei sa incerci si sa te pricopesti cu un bebe pe capul tau dupa 9 luni?

Mai pe scurt: protejeaza-te si ai grija!

PS: Ah da, si daca tot nu te cumintesti si o cauti pe naiba... amintesc ca si pre-sperma (lubrifiantul ala care il elimini cand te exciti) contine spermatozoizi. Deci sa nu crezi ca daca o faci fara ejaculare ai scapat basma curata.
 
scream;37577 said:
Chind faci prima data dragoste...e un eveniment importan?
daca da?de ce?si chit de special este?
unde shi cum atsi facut-o?
va rog frumos sa contribuitsi la impartasirea experientsei personale cu lumea dinjur!!!


cu mult respect,
sa intors SCREAM!!!

Prima data......hmmm....a fost asa demult..:))nu as zice ca e un eveniment important, pentru fete poate da, pt baieti e mai mult o usurare, o eliberare, in sensul ca scapi de o povara...la nivel psihologic am in vedere....
Am facut-o la ea acasa, in dormitor, nimic kinky sau special, eu aveam 19, ea 25...totul a fost fain, nu au fost momente jenante.....normal ca am lasat-o pe ea deasupra..:)
 
am avut 17 ani....mmmmmmmmm,ce sa spoon, a fost sooper
kiar daka nu ne mai intilnim, totushi nu regret (experientsa) :-D
 
Back
Top