cine nu doarme noaptea...

sy fashi update deamu de peste un ceas si nish macar juma de linie albastra nu-i, matinca a sa ma culc si sa-l las sa lucreze singur, asa mi-i de somn...
 
K, tu de ce n-ai fost??? A??? Clar ca eu cu Ruxanda rupeam sala, dar ajutoarele ys yntotdeauna binevenite, mai alesc ca cei de la colegiu de la noi erau asha de sfioshi...
 
si di shi nu pot sa dorm? mi-i somn de azi dimineata, iaca am stat o ora si am incercat sa adorm , nish o brinza neeka, nu si di shi? eu miine de la 7.30 tre sa lucrez, dar trezirea normal ca la 6. a sy imblu si miiine ca un zombi ...

de fapt eu azi la 11 m-am trezit, lucrat pina la jiuma la 4, culcat la jiuma la 5... si regim aiurea.

ni-i foame, da cam tirziu pentru mincare... of...
 
Hmmm;201982 said:
Eu vreu sa dorm da am o gramada de lucru.....
Ooofff de ce am lasat pe ultima zi?

bravisimo Hmmm , intocmai ca si tine lasam pe ultimile zile si statiam pina la 5-6 dimineatza la serviciu turbam,iar de la 8 dimineatza iar la lokul de munca :))).ai sa prinzi si tu la minte precm am prins si eu.hai bafta si nu lasa lucrul ce se poate de facut azi pe maine.ca si proverbul ala .
 
Heeeeeeeee!!!!!!!!
am reushit........
da tot am luato in cap de la domnul director....ca cica cu intirziere.
 
Sambata, de fapt deja duminica, ora 2, stau intr-o camera de camin, caminu "durca", etaju' "pizdets", camera 4, Obor, sector 2, Bucuresti, Romania, mai nou mUE, Europa, Eurasia, Pamant, Sistemul Solar, Calea Lactee... Adresa-i clara!!!
Nu fac nimic, n-am iesit nicaieri, n-am chef de somn, ies sa fumez o tigara, si dupa aia mai vad ce fac...
 
mlea... profa de dans ne lasa, demisioneaza de la codreanca... shit, asha un moment aiurea... ieri o fost tare touching ultima lectie... life sucks
 
Offff, noaptea trecuta am dormit numai 4 ceasuri, noaptea asta deloc, am dormit ultimele 2 saptamini pina nu am mai putut, amu hop si : insomnie, ma duc eu sa-nvat mai departe la satistica... tata semestru am dormit ca o jita, da amu cind s-apropie examenele s-nshep emotiile ca tre de invatat... inca o luna, mai este oleaka... :D
 
Back
Top