cine nu doarme noaptea...

Re: cine un doarme noaptea...

Mie nu prea mi-e somn. Da vad ca nu e on nimeni. Oare ce s-o fi intamplat cu forumul asta? Nu e prea activ? L-am umarit toata sapt si ziua. Nu mai e activ deloc.
 
Re: cine un doarme noaptea...

Fr3Zy;128856 said:
�Ce tot obosesti lumea de aici cu jurnale personale shi cu inshirarea vietsii personale sub okii tuturor ? Nu o mai da pe "critici iratsionale" , nu mai tsine de la o vreme ...Shi cu "datul ma moaca" .. Uritsel de tot ,lipsa de maniere totala ...In mod normal tsi-ash sugera sa te gindesti la asta ,dar cum am cam simtsit ce prezintsi cred ca nu face :D

Fr3Zy;128901 said:
�Va era dor de mine ? :D

Vai, ce mia fost dor de mesajele tale :)
 
mi-am reinstalat ieri sistemele de operare. Adică îmi trebuia doar xp, dar din cauza lui s-a dus grubu' pe apa sâmbetei şi deci li linuxul la formatare. Anyway, am încercat Kubuntu acum (după Ubuntu). kubuntu nu îmi place! :pedeapsa:
după restartare nu mă puteam loga cu interfaţă grafică, doar în terminal, cică Fatal error: screens not found. la a 2-a reinstalare, totul era ok, dar prea multre "speţefecte" are kubuntu ăsssta

mai pe scrut şi azi am de treaba. îmi pun la loc ubuntu. apoi treb el de configuart, de adăugat programe. În xp e jale completă: drivere, programe cu duiumu de instalat şi apoi configurat :atac:

ps: naibii, de ce nu am facut export la bookmarks???
 
Back
Top