Cintecul care v-a binedispus azi

toata ziua am ascultat Cradle..... am intrat si in biserica cu cashtile'n urechi :crazy: ... da cum acolo'i linishte. se auzea foarte bine......... adica foarte tare............. ma gandeam ca acush o sa vina popa la mine si o sa ma alunge..... popa nu a venit in skimb cam toata lumea de acolo se uita cam straniu la mine...... oare de cee? :lol:

CRADLE OF FILTH ma binedispus azi............................ si iaka is bucuroasa................ am dat ultimul examen.. si de azi sunt in vacanta......... ce bucurie............ :)
dar totusi Cradle RUUPPEEEEE!!!!!!!!!!!!!
 
Los cannos - Ninia
cannos.gif
 
mdiaa... iaka am fost in Slon shi am pus Funky Shit - TheProdigy... m-am calbasit... am sarit in cap... shi sio... s-o termiant shi dziua di 09.06.2004
 
Iaka stau ..........si ascult... si ascult.......... si ashtept sa ma binedispuna ceva........ si pana ce nimic........... :roll:
 
Pai nu mai asculta...nu e musai sa te binedispuna muzica..uita-te pe geam...poate vezi ceva amuzant care te poate face sa zambesti...si apoi iti va merge bine... :wink:
 
paia asta si am facut......... am ieshit din casa si m'am intalnit cu persoana iubita...... si totul a fost super.........
 
"Anna" de EJ...l-am auzit la radio...eram foarte enervata, dar cantecul asta mi-a luat gandul de la nervi...desi e de jale.
 
Back
Top