Cite se pot face cu gura?

CODRIN said:
....... shi cind ai prinde momentul l-ai injughia in spate 8) ....... imi place : tactica irlandeza :wink: :D

nu l-as injunghia in spate, el singur se va injunghia mai devreme sau mai tarziu, eu, pur si simlu, moral il voi ajuta sa faca asta :)
 
Ce se poate face cu gura ?

......... sa bolboresesti vraji , blesteme shi descintece :te_tai: .... { asa cumva ? } :wink:


:D :D :D
 
nici asa :D ... eu ii voi zambi sincer, cu parere de rau pentru situatia in care se afla si cu urarea, dorinta de a isi reveni, ca sa se simte mai bine ...
 
...de-am fi avut gura de pisica, n-ar fi fost nevoie de hyrtie igienicae. Asa ma bucur ca sunt lucruri pe care nu le putem face cu gura :D
 
niceego said:
...de-am fi avut gura de pisica, n-ar fi fost nevoie de hyrtie igienicae. Asa ma bucur ca sunt lucruri pe care nu le putem face cu gura :D
Si-s deacord eu cu tini!!!! :lol:

Parca am citit tat si nu am vazut pi nimi asa mai concret.
Numa sa lingi, sa suji.... sa suji poti si sinul... da si linji poti inghetata...

Eu zic direct minet si cunilingus!
Da intrebarea ii cum sa o fasi mai ghini?
 
Statistica:

In timpu unui sarut...limba face aproximativ 40 de miscari pe minut.
In timpu sexului oral - in jur de 180.
In timpu unei discutii simple - cam 480 de miscari.

........iar o broasca atunci cand isi vineaza insectele face cam 600 de miscari pe minut.

ei cum? Broasca nea intrecut? :lol:
 
zopiryon e buna ideea cu insecta, dar daca vrei sa o duci la extrem faci asa: pe limba unui tip care saruta pui un tip care face sex oral, pe limba lui pui un tip care discuta simplu, iar pe limba lui o broasca flaminda.
si acum intra in scena insecta, care o pui acolo unde trebuie, te asezi pe fotoliu, aprinzi o pipa si iei un calculator sa calculezi cite limbi pe minut se genereaza.
raspuns: 40x180x480x600 = 2.073.600.000 limbi/min!!!!

amazing :)
 
nu-ti bate capul... daca maramuresenii, ardelenii sau banatenii is romici inseamna ca si noi moldovenii sintem 100% romici.
Nu uita ca moldovenii se trag din Transilvania->Maramures :D
 
Back
Top