Comparatii

"It's better to have a friendship based on a business partnership than a business partnership based on a friendship." John D. Rockefeller

Mai bine cald si umed decit cald si uscat.
Mai bine rece si uscat decit rece si umed.
 
mai bine un barbat decat o femeie barbata...

shi-n genere... mai bine un barbat decat un barbat mai putzin barbat...

shi... mai bine sex cu un barbat decat o prietenie cu el. :(
 
capsunica;194333 said:
shi... mai bine sex cu un barbat decat o prietenie cu el. :(

??? why ???
Mai bine e sa fiu de fatza cand tata le spune altora bancuri decat sa ascult manele :firefox:
 
Antimatter;195089 said:
mai bine sex dupa iarba decit sex dupa alcool...cine stie, ma intelege.

:D lol ce locuri ciudate... dupa alcool, dupa iarba...Placere sa fie!!! (gluma)

khama;195062 said:
TRISHNA, welcome to the club

In care club???? Viva la liberdad sau celor ce le place sa fie mushcati???:D

"conversatie intre soacra shi nora despre sot. nora: -Vai!!! Ce gene lungi are!!! Cum de i-au crescut asha??? soacra:- pai, p-u ca plangea mult in copilarie... nora:- MAI BINE SE PISHA MAI MULT " :D
 
Comediile romanesti sunt foarte proaste daca sunt seriale si destul de bune daca sunt sub forma de film mare.
Povestile de dragoste filmate, exact invers. Telenovelele romanesti ies forte bune, dar filmele mari romantice nu prea.
 
Mi bine.... mai bine mananc vishnevsakaia mazi (cum yi spune in romana???) pe paine decat sa privesc telenovele, mai ales romaneshti :D
 
Poate daca te-ai fi uitat la telenovele romanesti in loc de rusesti sau de americane, acum ai fi stiut cum ii spune in romana. :)
Au fost vreo doua chiar bune. Daca vrei iti spun care, uita-te macar la un episod din ele si dupa aceea critica. :p

Si mie mi se pare ca e foarte prostesc sa citesti cartile tuturor picatilor la examenul de medicina, care si-au inventat apoi propria medicina alternativa, dar uite ca nu ti-am zis pan-acum. :)
 
Miruna;198474 said:
Poate daca te-ai fi uitat la telenovele romanesti in loc de rusesti sau de americane, acum ai fi stiut cum ii spune in romana. :)
Au fost doua-trei chiar bune. Daca vrei iti spun care, uita-te macar la un episod din ele si dupa aceea critica. :p

Si mie mi se pare ca e foarte prostesc sa citesti cartile tuturor picatilor la examenul de medicina, care si-au inventat apoi propria medicina alternativa, dar uite ca nu ti-am zis pan-acum. :)

Yn fine, este opinia ta shi nu vad cum m-ar atinge... Daca-tzi plac, poftim.
M-am uitat la destule telenovele ca sa pot sa spun daca-mi plac sau nu shi nu are rost sa le ma-i vreo shansa. Tu ynsa ar trebui sa te hotarashti odata daca eshti ori nu de acord cu medicina naturista caci yncepi sa te cam contrazici shi nici de sfaturile unui medic ce nu a picat examenele tot nu vrei sa tzii cont.(shi daca vrei sa mai discutam la acest subiect te ashtept la "Medicina")
 
So... yi avem pe tatzi cei trei o-zonei relansati. Putem sa trajem concluzii. :)

Eu dzyc :
Arsenie - cea mai buna revenire - videoclipul lui "Love Me, Love Me" a prins bine in strainatate, a participat si la Eurovision, chiar daca l-a lasat vocea - si in genere se pastreaza ca sex simbol si individual
Radu - are cantecele noi faine si vreo trei videoclipuri simpatice - dar a ramas cu succes mai mult pe plan local - in spatiul romanesc
Dan Balan - eu urasc cantecul lui cel nou - ma irita zbantuielile alea penibile - plus ca a intarziat mult relansarea ... pentru asa ceva ??? Oricum s-ar putea sa aiba si el succes. La inceput nici prelucrarea lui Arsenium nu mi-a placut, dar s-a dovedit a fi o idee buna.
 
Arsenie in general ma enerveaza... asa barbati nu-mi plac (ala din O-zone, nu al nostru...ca al nostru e bun).
Radu e tare super... si parca e naiv si dulce si etc. videoclipurile tot imi plac
dar Dan imi place by default :D
 
Arsenie? Radu?? Dan?? o-zone?????? OMG! ce vad eu aici!!! fuuuuuuuuu
Nici voce,nici prezentza, nici personalitate,nici ceva legat de frumusetze, mai tac de naravurile lor... OMG! e posibil sa'i placa cuiva? se pare ca da... no offence girls, dar cum de merita in genere de vb despre asha.... gggg..... iak! disgusting! fufufufu.... daka tot suntem la comparatzii ... o-zone pt mine se compara cu decaderea muzicii shi in general a culturii, mai ales moldoveneshti...
 
Nimeni nu se compara cu Radu de la ozone care e un bâk si tzaran congenital :atac:

Da Danutz merje, shi nu? se pare ca si-a operat urekiushele, care erau incomparabile.. :trist:
 
Kara;205971 said:
Nimeni nu se compara cu Radu de la ozone care e un bâk si tzaran congenital :atac:


xa xa xa mie nu-mi place O-Zone de aia ma abtin de la emotii negative,dar dupa pareria prietinilor au cintece faine dar dupa pareria mia....Uitativa fraza de mai sus :)))
 
daca insusi Rihanna, intr`o intertextualitate..ops intermuzicalitate subtila, a preluat Dragostea din Tei a baietilor..`poi nu mai tre sa fie replica la adresa succesului lor :D
..trebuiau chemati la castingul pentru Star Factory, versiune moldoveneasca :D, shanse reale de cashtig, cel putin ei vorbesc romana, nu ca duzina de rusofili alesi (etapa Chisinau) ----> conspiratie idioata
 
Back
Top