Concerte

bleaaaaaaaaaaaaa... nu ma pot dushi la rhcp.... pizdetz!!! shi biletu yi yn mana... shi ni-i shiudaaaaa... yni vine sa rup tat!!!
 
nu-i nika, or mai avea ei concert, da la shi-am mai participat eu yn ziua concertului ap n-o sa mai fie, asha ca dijiaba te bucuri
 
zeddo said:
mda...K...rau... :(
asha itz trebu K...cei rai primesc rasplata cuvenita:D....
nu inteleg shii cu pontu ista...dar de fapt eu am scris mesajul asta: "asha itz trebu K...cei rai primesc rasplata cuvenita:D.."
dar cineva l-a mutat la postarea lui Zeddo....foarte nostim...
 
l-a mutat? :) interesant...

si logic ca moderii asta nu au de gand sa explice...cred pana ce nu au kef sa intervina
 
da, pe 20, la Moscova... Zdob si Zdub, in deschidere "Cuibul"... si Surorile Osoianu la 2-3 piese.
 
linar said:
nu inteleg shii cu pontu ista...dar de fapt eu am scris mesajul asta: "asha itz trebu K...cei rai primesc rasplata cuvenita:D.."
dar cineva l-a mutat la postarea lui Zeddo....foarte nostim...

am vazut si eu acum, asta :) nu-mi aduc aminte sa fi postat eu ce urmeaza dupa "K" :)
 
Sventlana said:
tiesto in md?...straniu,...

Am auzit ca cere vreo 30 di stuci pe show... ci chiar ashe de jadno? Daca o fost in Buhare de 2 ori, de ce n-ar trece si pe la noi... :) facem petitzie online..
 
da am mers acolo,mai mult ca m-a rugat un prieten si am mers pe banii lui...formatii multe si muzica buna, 3 scene ,1 de drum and bass si breakbeat alta de muzica rock si punk si alta de muzica ungureasca...
Organizarea a fost buna numai ca pentru a cumpara o bere trebuia sa te chinui o jumatate de ora pina cel de la bar sa inteleaga ce vrei..m-am simtit ca in Ungaria...all in all muzica buna,oameni liberi si atmosfera ok.
 
Ma, da' la Placebo nu vine nimeni? :D Nu ca as fi eu prea hotarat sa merg (is bani pentru un biet student :D ), dar oricum... :)
 
da' cat e?


iata deja se zvoneste ca Madonna ar veni la Bucuresti... of, da Doamen... caci sa ma tyryi la Moscova e cam departe :) tare bine ar fi de-ar fi asa, sa vina la Bucuresti... deja stiu unde e stadionul Lia Manoliu :D
oi-oi, ce bucurie pe cheptu' meu ar fi :D
 
f9c7b40b-dc61-4626-ac11-6bd28767bba4.jpg


eu ma duc, sper ca ma duc.

pretul - 50 lei din timp, 80 - la intrare. asa parca.
 
Back
Top