Concerte

b8d91d70-9b57-4292-b301-fcb60d04d003.jpg
 
saraneth..ca deobicei dulce...:D...eu am vazut programa...dar nu stiu mai nimic despre trupe..de aia si intreb poate cineva recomanda o trupa care merita auzita...;)
 
Trupe:

SENTI METAL
EVEREST
DIAGNOZ
INOX
S.E.X
LIBERSKOL
ЕКИВОКЪ

15 septembrie 2006, Casa de cultura a feroviarilor
1800h, 25 lei


img4501784625283.jpg
 
:cry: nu am reusit sa iau bilete pentru festival....au ramas deja doar la parter cu cate 100 lei :uai:
 
ieri am fost la TRILUX la un concert al trupei EXNN...unii membri sunt din Transnistria altii din Rusia...super trupa...au cantat atat de bine live, un sunet pe care nu credeam ca ai nostri pot sa-l realizeze...dar ce voce are fata aia....:bravo:
 
vapsheta patzanii is din bender shi rabnitza, iar galea solista e nascuta in chishinau, ne nada lealea...
da canta ciotka, de acord
 
eu nu am platit...am fost invitat special:))....mai exact am fost cu o prietena care lucreaza la HIT FM...si deci nu stiu care au fost preturile...dar sa stii ca a fost super de tot...pana azi am probleme cu o ureche:)))...un sunet fenominal...baietii sunt bravo!
 
dintre trupele care canta in limba rusa, sunt singurii care imi plac... desi nu inteleg nimic :) desi cam pute a Guano Apes, fata canta foarte bine si imi place aparitia ei scenica... de fapt lookul ei
 
ar fi ok daca s-ar mai mishka putzin - sa mai sara, sa se mai plimbe pe scena, pentru ca la Moraru Vechi a stat tzintuita locului
 
lasa tu ..chitaristul care era langa solista...sarea atat de mult ca nu pricepeam cum mai nimereste coardele chitarei:)) ...da..deacord..fata arata interesant...
 
nici un concert ka lumea in ultima vreme pe la Chishinau... :(de ce?... aa, shtiu, nu-i camapanie electorala, asta-i clar!.. buuun.... oricum, pentru cei carora la place muzica populara...si care te face sa sari de pe scaun...exista totushi o veste buna: vine Irina Loghin si Fuego..(daca n-o venit deja...;) ) pentru ashtelaltzi, pliz uait!..:) v-a cantat Anishoara Puica de sarbatoarea vinului, v-a cantat?.. ce mai vretzi??? bebebeee.....
 
lucia, tu ganesthi! da ieri shi? n-o cantat Alternosfera la Trilux? shi shi? nu-i trupa buna? o mai fost Snails joi la Trilux... o fost sh punk concert vineri... na - concerte!
 
Back
Top