Cum captez atentia unui baiat

Adrita;206399 said:
ceea ce a povestit dictionar nu este valabil ptr Moldova, dar teoria ca nu trebuie sa-mi arat sentimentele si ca tre sa am rabdare s-a adeverit, ea da roade... la inceput par ca-l ignorez si ca nu ma intereseaza si el tot revine dupa o saptamana,doua si chiar dupa o luna.. daca are interes rezista, oricit timp nu i-ai rsp.. chestia asta e valabila la tipii de la 25 de ani in sus.. cred ca la adolescenti nu prea ar prinde..

Se pare ca ne aflam pe acleesi meleaguri :D Nu e valabila pentru Moldova, caci barbatii s-au obisnuit acolo sa vada zeci de fete frumoase pe mp... Pe mine de multe ori ma intristeaza faptul sa vad niste fete frumusele si mintiosele in MD maritate cu niste neghiobi ...
 
cum sa captezi atentia unui barbat?
- sa arati bine, sau sa te porti/imbraci original
cum sa-i mentii atentia?
- sa fii compatibila personalitatii lui..
 
gr8dude;146670 said:
Exista tema 'enciclopedia curtarii unei fete', care este interesanta, dar acopera doar jumatate din total. Cred ca ar fi bine sa exista o tema echivalenta, in care fetele descriu punctul lor de vedere;

- cum ii captezi atentia
- cum il atragi
- cum X, cum Y...
...
- nu stiu daca ar trebui sa fie si 'cum il curtezi', dar cine stie?


E posibil ca o astfel de tema exista deja pe forumul specializat al fetelor, insa acolo nu are acces chiar fiecare.

Cam asta e, sper ca se va aduna aici ceva info pentru meditatii (-;

Pai.. ca sa cuceresti un tip.. trebuie sa fii TU, in primul rand.. Sa fii NATURALA, nu sa pretinzi a fi altcineva decat esti...
Aaaaa... si inca ceva foarte important: acelui tip care sta chiar in fata ta, incercand sa te descopere, sa te cunoasca si pe viitor sa incerce o posibila relatie cu tine.... trebuie sa ii placa NEAPARAT felul tau de a fi... (asta gandita mai profund, nu limitata numai la FIZIC)
 
dictionar;206403 said:
Se pare ca ne aflam pe acleesi meleaguri :D Nu e valabila pentru Moldova, caci barbatii s-au obisnuit acolo sa vada zeci de fete frumoase pe mp... Pe mine de multe ori ma intristeaza faptul sa vad niste fete frumusele si mintiosele in MD maritate cu niste neghiobi ...
pai ce sa faci daca in MD au ramas neghiobii sa beneficieze de atentia exclusiva a fetelor .. ele doar alti moldoveni nu vad .. si prin minte nu le trece ca mai sunt si altii si nu putini care nu sunt la vedere libera .. in MD.
 
dixy;215588 said:
Mă mut în Moldova. :) ..

trebu ))) .. ca iaca fetele frumoase ori i-si petrec anii cei mai frumosi .. ori poate si viata cu natarai .. ori cu tot felul de moshnegi de prin strainatati .. iar moldovenii de treba sunt prin lume... dand atentie fetelor din alte tari .. ca urmare, interpretari gresite la moldovence despre moldoveni si viceversa. si ar fi trist daca in citiva ani se va ajunge la haosul neintelegerilor si regresiei moldovenilor(romanilor) ca etnie..
 
cum captezi atentia unui baiat...g, i don't know....:)))asa de multe modalitati...una eficienta, insa care merita folosita doar cind esti cu el in camera,e urmatoarea (dar cu conditia sa ai sinii medii spre mari): iti ridici bluza in sus si in intrebi: cum crezi, am sinii destui de mari sau trebuie sa imi mai fac 1-2 operatii de marire?...asta a functionat de fiecare data in cazul meu...:)))
 
jerry_r;216357 said:
cum captezi atentia unui baiat...g, i don't know....:)))asa de multe modalitati...una eficienta, insa care merita folosita doar cind esti cu el in camera,e urmatoarea (dar cu conditia sa ai sinii medii spre mari): iti ridici bluza in sus si in intrebi: cum crezi, am sinii destui de mari sau trebuie sa imi mai fac 1-2 operatii de marire?...asta a functionat de fiecare data in cazul meu...:)))
waw! preciz?!?
 
Cum sa o faci sa se indragosteasca de tine:

Fa-i complimente, tine-o in brate, atinge-o,iubeste-o,mingai-o ai grija de e, respect-o,apar-o imratiseaz-o, sarut-o, adui flori, adu-i cadouri, ascult-o, ajut-o, mergi pana la capatul pamantului pentru ea


Cum sa il faci sa se indragosteasca de tine:
Fii nuda
 
Back
Top