Cum poti s-o duci la pat pe-o fata????

de ce a seduce virtual e sadism? no no no.....e asa de simplu.....si e atita fun!......nu tre sa clipesti bolnavicios din gene.....nu tre sa pui cele mai bune haine pe tine......nu tre sa te parfumez.....tot ce conteaza e sa scrii repede, sa fii online mai ales atunci cand lui ii "cam greu " pe suflet.....si sa zici tot ceea ce el asteapta sa auda de la tine....
dupa asta macar potopu.....
 
asta seamana mai degraba cu : m-am folosit shi am aruncat.... iaca ma uit la codrin... io pot sa zic sus tare shi raspicat ca el flirta shi seducea la stanga shi la dreapta shi pan acuma multe fete ar da orice sa shtie shini-i el...(luatzi yn calcul ca eu nu shtiu totul, asha ca poate am mai scapat ceva) ynsa yn rest, seductzia virtuala daca nu trece yn reala - poate fe plictisitoare, iar daca trece yn reala poate fi dezamagitoare... e un batz cu 2 capiti iu nou...
 
poate ca pare.... da eu nu tind sa fiu yn aceeashi pozitzie... ymi place cea pe care o am... Codrin a ales tactica shi el o mentzine... io n-ash putea, ne moi stili... numa sa nu tzypi ca io-s ca vulpea care nu ajungea strugurii shi o dzys ca-s verdz...
 
sooo, pur si simplu nu poti sa fiu ca Codrin, deaceea nu esti.....da asta nu inseamna ca nu tiar placea sa fii ca el.....
si nu am de gand sa mor aparindumi idea asta....... ca si asa nu ma saluti atunci cand ma vezi.....si daca mai tzip..ap nici nu vreau sa ma gandesc ceo sa fie.....
 
cum poti sa duci o fata la pat?mmmmm.... unii vor zice ca s-o duci la pat trebuie s-o duci prin restaurante scumpe prin baruri discoteci, de ce sa complicam lucrurile, eu cred ca fetei cu mult ai va fi mai placut sai dai un buchet cu flori si sa-i spui ce crezi despre ea si ce anume iti place la ea, doar fata poate fi cucerita si adusa in pat fara toate chestiile de mai sus mentionate, asta noi asa credem ca daca nu o ducem prin locurile cele mai scumpe apoi nu o vom putea duce in pat......... aici e altceva la mijloc maestria si practica de a duce o fata in pat :crazy:
 
vadim said:
de ce sa complicam lucrurile, eu cred ca fetei cu mult ai va fi mai placut sai dai un buchet cu flori si sa-i spui ce crezi despre ea si ce anume iti place la ea,

citesc ceea ce ai scris si am impresia ca traesti pe vremurile dinozaurilor........cat de inocenta nar fi fata si ce suflet blajin nar avea...dar credema un buket de flori e prae putin!
la pat asa nai sa ajungi nici peste 400 de ani!
 
Da Mel....... cine stie ce va fi peste 400 de ani dar crede-ma ca azi e cu mult mai simplu sa duci fata in pat cu flori sai dusa prin restaurante baruri diferite cluburi, da nu neg faptul ca daca le duci prin locuri vazute fata noaptea te va rasplati din plin se va da toata......hm....... da fetelor la place sa fie mereu in centru atentiei si stiu ca merita din plin aceasta.....femeile trebuie stimate si pretuite :wink:
 
sanatate vio,asta nu asta nu inseamna ca si in realitate e asa numai cu flori.................... fiecare cu parerea lui ai dreptul sa ma discuti.dar....... cum am mai spus sanatate si numai bine, si inca un lucru dupa mesaje niciodata nu vei afla ceva despre o persoana
 
cerepaha;46137 said:
ia nebuni!!! ce v-ati luat de miina cu geniu si trintiti nishte mesaje pline de inteles pe unde va vine!!! hai mai la tema! ca iaca vreau sa ma culc cu o padruga si nu stiu cum sa o fac...astept sfaturi!
punei 10 somnifere întrun iaurt pe care il dai ei sal manînce si iaca o ai în pat pe vreo 2 zile!lol
 
fbi;217835 said:
punei 10 somnifere întrun iaurt pe care il dai ei sal manînce si iaca o ai în pat pe vreo 2 zile!lol

Dupa 10 somnifere o poti avea o vesnicie, atata timp cat ai si destul Formol la indemana.
 
o duci in bar ii dai chileala dupa care lucrurile merg singure asa sunt fetele trebuie de dat cu ele sa nu raminem in urma!!!!!!!
 
andy;221543 said:
o duci in bar ii dai chileala dupa care lucrurile merg singure asa sunt fetele trebuie de dat cu ele sa nu raminem in urma!!!!!!!

Eu stiam o alta varianta: te duci la o petrecere si pe la miezul noptii te duci tinta la cea mai beata tipa, o iei de toarta si ii zici "Hai acasa".
 
Doar daca este blonda/satena cu ochii albastrii/verzi par lung si super draguta merita presiuni facute.Brunetele excluse. :)
 
O, asta taman descrierea Otiliei. Eu propun sa te tii pe tot forumul dupa ea si sa yi faci complimente pana cedeaza. Noi o sa te incurajam de pe margine.
 
Back
Top