Cum poti s-o duci la pat pe-o fata????

Depinde de fata.Pe majoritatea in ziua de azi le duci in pat cu bani si daca nu ai bani cu promisiunea de bani.Joci teatru.Sexul feminin se naste deja cu materialismul in sange....ca sa nu zic altceva mai obscen.
Bineinteles cu asta ma refer doar la unele societati.
 
Si cam la care societati? Nu pari sa apartii niciuneia in intregime, deci ma indoiesc ca le-ai cunoaste prea bine. Pe araboaicele voastre cum le duc? Cu lasso-ul pentru camile? :)
 
Nacialnik;224456 said:
Si cam la care societati? Nu pari sa apartii niciuneia in intregime, deci ma indoiesc ca le-ai cunoaste prea bine. Pe araboaicele voastre cum le duc? Cu lasso-ul pentru camile?

Vai ce amuzant esti.Nu te-ai gandit cumva sa te faci comediant? Cam cu ce raspuns ar trebui sa onorez eu acest mesaj?
Daca retaliez mi se face morala si sunt considerata nemanierata.Daca tac si ignore sunt luata de fraiera probabil.

Ok sunt fraiera,sa zicem asa...treaca de la mine...ma fac ca nu am inteles sarcasmul si magaria pe care ai spus-o.Hai sa fiu eu aia mai civilizata si sa nu te jignesc inapoi,cu toate ca o meriti.Deja mi sa spus pe aici ca jignesc romanii.Ok...o sa recrtific acest lucru.Esti liber sa spui orice jignire si batjocura la adresa mea sau a etniei arabe fara sa primesti raspuns pe masura inapoi.Hai...dai bataie...numai atata poti? Sunt sigura ca esti in stare de mai mult.De ce te abtii?
Era musai sa te legi de persoana mea si sa-mi arunci pastilutze referitoare la etnie? Si se mai mira omul de ce-mi sare tandara cateodata.

Si da...sa stii ca asa este....pe ale noastre le duce omu la pat cu lassoul de camile.De unde stii ?
Uite pe mine ma fugarit al meu cu lasoul tot desertul pana ma prins sa mi-o traga.:pedeapsa:
 
TIPURI DE ORGASM:


1. Orgasm Asmatic:
'Ahh...ahhh...ahhh!'

2. Orgasm Geografic:
'Acolo, acolo, acolo, acolo!'

3. Orgasm Matematic:
'Mai, mai, mai mult, mai mult, si mai mult!'

4. Orgasm Religios:
'Ay Doamne, au Doamne!,Inshalahhhhh...Sfinte sisoe....'

5. Orgasm Suicid:
'Moor, moooor!'

6. Orgasm Omicid:
'Daca te opresti, te omor!'

7. Orgasm Zootehnist:
'Hai, armasare, hai!'

8. Orgasm la comanda:
'Dai,...dai,...dai mai tare!'

9. Orgasm gringo:
'Oh... da, ai ......ce bine!'

10. Orgasm Tip Proiectul Unu:
'Nu te opri! Continua, asa! Nu te opri! Asa, asa!'

11. Orgasm Negativ:
'Nuu, nuuuuuuu!'

12. Orgasm Pozitiv:
'Da...daa...daaa!'

13. Orgasm docent:
'Da,...asa,...pe acolo,...foarte bine,...aia e!, ... corect,... perfect!'

14. Orgasm Dezinformat:
Ce e asta?... De ce?... Ce-mi faci?

15. Orgasm Analist de sisteme:
'OK. procesul a fost finalizat cu succes!'

16. Orgasm Clarvazator:
'Simt ca vine ... aproape vine... il vad, e aiici!'

17. Orgasm fals:
'Ay! Ay! Da-te jos odata!'

18. Orgasm confuz:
'Oh da, oh nu, Oh Doamne!..'

19. Orgasm comis voiajor:
'Ma duc, ma duuuuc!, am plecaat!'

20. Orgasm profetic:
'Imi vine,am stiut.... imi vineeeee!!!!'

21. Orgasm adrenalina:
"Imi dau drumuu! .... Imi dau druuumuuuu!!!!!!"

22. orgasm relativ:
"asaaaa mareeee si asa de putin...."

23.orgasm orientul mijlociu....
"aaahhhh,fratii mei.....ahhhh gaza.....fiti tari....tari.....pana a sfarsit......"

"acum.....acum....sparge....sparge....sparge blocada......"

(dedicat surorilor mele hatice si moonasdm)
 
dar de ce trebuie sa o duci la pat asa ... direct? asta este tot ce vrei de la ea? atunci intreaba sincer si vezi daca si ea cauta acelasi lucru ca tine, nu incerca sa o pacalesti
 
Back
Top