cum sa ma ingras :)

Nu mai stiu daca am scris despre grupa IV, vad eu maine, da vezi tu la "Alimentatie dupa grupa sangvina" :roll:
 
Glumim , glumim , da` chiar pare o chestie serioasa . :roll: Ionix consulta un medic sau macar un dietolog . :eek:
 
Ionix, pe pag. II la Alimentatie conform grupei sangvine vezi contraindicatiile pentru grupa ta, anume de la alimentele incluse acolo te ingrasi :wink:
 
IONIX said:
toti incearca sa ma ajute :) sper sa am succes :p

...nu mai suntem noi atat de rai cum ne crezi.....
.....altceva e ca daca reusim sa te ingrasam...ai sa ne pui de baut, patzanu....pina ne ametesti pe toti!
 
street

street : sigur ai probleme mari psihice iti recomand un duhovnic!
e simplu sa te ingrasi : mananci continuu ca un porc!multe si fara numar si sa nu uit: nemestecat!succes!
mai era o intrebare: la ce-ti foloseste?
 
ionix, da ce-ti trebe sa te ingrasi? la varsta ta esti normal. cand ai sa te casatoresti atunci sotia o sa aibe ea grija de tine. stai pe pace, ca esti normal, nu exagera problema prea tare.
 
ionix, adreseaza-te ci intrebarea asta la joker.
Am auzit ca el a elaborat o noua formula de a se yngrasha! :ciupos:
 
zorzonel said:
ionix, da ce-ti trebe sa te ingrasi? la varsta ta esti normal. cand ai sa te casatoresti atunci sotia o sa aibe ea grija de tine. stai pe pace, ca esti normal, nu exagera problema prea tare.
la asa o inaltime eu tre' sa am vreo 72-75 kg, pe cind eu am numai 65 :( aproape cu 10 kg mai putin decit norma :roll: nu stiu care este problema :-x
 
Back
Top