cum sa-ti gasesti perechea?

victorita333

New Member
am 16 ani şi nu am avut niciodata nici o relatie.colegele considera ca am ramas in urma, iar eu deseori ma simt singura si cred ca am nevoie de dragostea unui baiat.Voi ce ma sfatuiti?
 
nu vad vreo pricina din cauza careia ar trebui sa-ti faci griji si nu-ti asculta prietenele,ca totul vine la timpul lui,si nu cred ca faptul ca nu ai un prieten este ceva rusinos...................:):):):))::):):)):)
 
fiecare om e frumos in felul sau si fiecare are gusturi diferite
eu cred ca frumusetea mea ramine a fi apreciata de altcineva ci nu de mine insami
 
asta ii thread la voi?
obositi cu asa bred! pe bune!
pentru autor:
nu conteaza ce varsta ai. daca nu ai avut pe nimeni pana acum, nu e o problema. vor veni toate de la sine, dupa tine ramane, sa fii cu ochii pe patru, ce faci in continuare.
 
eu is la fel ca tine victorita asa ca nu te intrisata mai ai inca 84 de ani inaite sa iti gasesti perechea si eu la fel.
 
victorita333;219722 said:
fiecare om e frumos in felul sau si fiecare are gusturi diferite
eu cred ca frumusetea mea ramine a fi apreciata de altcineva ci nu de mine insami

Pai la 16 ani la ce-ti faci griji? Fa-te si tu disponibila, Mai iesi din casa, mai la un chef si se gasesc baieti. Da la varsta lor... numa una au in cap.
E bine ca esti modesta multi apreciaza asta.
 
Esti la o varsta frageda inca ,si nu cred ca face sa te grabesti undeva ,ca in graba poti face multe greseli,greseli care in cauza data sunt foarte dureroase si greu de reparat,
Fii rabdatoare si ai sa vezi ca o sa apare si printul tau pe un cal alb!
 
victorita333;219722 said:
fiecare om e frumos in felul sau si fiecare are gusturi diferite
eu cred ca frumusetea mea ramine a fi apreciata de altcineva ci nu de mine insami

Corect. Arata o poza sa iti spun peste cit timp iti pierzi virginitatea :)
 
buna victorita numele meu e paul si iti raspund din ins canare...am 27 de ani si sunt in zodia gemenilor...eu zic asa chiar,daca-mi permiti...nu trebuie sa faci ceva anume ca sa-ti gasesti perechea,cred ca cel mai bine e sa fi tu insati...si sa nu incerci sa faci lucruri iesite din comun...si sa fi tu naturala,caci vine si perechea odata si odata...crede-ma vine singura....as vrea daca ai placere sa mai discutam despre asta..nu stiu,dar intrand pe site si vazanduti mesajele am remarcat un lucru care cred ca il avem in comun..si anume acea questie din ultimul tau mesaj ...cum ca fiecare om e frumos in felul lui si asta trebuie apreciata de alti si nu de tine..sunt perfect de acord cu tine, numai desi eu te sfatuiesc asa,in cazul meu e putin mai diferit...dar nu mi-am pierdut speranta..eu inca mai cred in perechea inimi mele iar dupa ceea ce cred eu ea se masoara in frumusetea sufletului si nu a trupului...ma frapat putin mesajul unui alt interlocutor care te intrebase daca esti frumoasa...cu siguranta nu sa referit la ceea ce cred eu....bine daca vrei sa mai vb ma trimite-mi mesaj pe site sau la adresa pal.1982@yahoo.com...mi-a facut placere si curaj...fruntea sus ....ciao ciao
 
Salut.Daca am 25 ani, 178 cm, 78 kg si am terminat Medicina ce sansa am sa gasesc o fata? Venitul meu este cam de 1000 euro pe luna.
 
Cu un interval de confidenta de 99.9% probabilitatea ta sa gasesti o fata e 0. :)
 
@Umbreon.Era sa pic de pe scaun cand am vazut numarul 0.Datorita programului prea plin care il am sansele sa vizitez o cafenea sau discoteca sunt sunt foarte mici.Detin un Alfa Romeo Brera.Imi cresti sansele la 1 ? Crezi ca ar trebui sa vizitez site-urile de matrimoniale? Ce ma sfatuiesti?
 
Nu il asculta Andrei, e doar invidios pe potentialul tau.

Sa bagi toata informatia asta pe odnoklasnici,...daca ai poze cu masina si persteni de aur pe deget, sansele cresc dramatic.
Daca mai pui 5+ sau trimiti ursuleti virtuali la stinga si dreapta, mai ai o sursa de pretendente.
La final, iti alegi cistigatoarea si ii iei de acei 1000 de euro un opel din '92, iti va fi vesnic sclava.

Succes !
 
@Otilia eu chiar nu glumesc.Tu crezi ca vorbesc asa ca sa ma aflu in treaba.Am pus doar o intrebare sincer si as fii asteptat un mesaj la fel.odnoklasnici vad ca scrie in rusa, deci habar n-am ce zice acolo.Limba rusa nu am mai vazut de la revolutia din 89.Imi cer scuze daca am suparat pe cineva.
 
Back
Top