cum sa-ti gasesti perechea?

ce sanse am sa imi gasesc o fata cu care sa ma plimb in chisinau daca sunt student in brasov , am 19 ani , am o dacie care e stricata in curte acasa in brasov si cu ultimul salariu planuiesc o excursie de 5 zile la chisinau incepand cu data de 16 a lunii acesteia ? :)
serios
 
victorita333;219716 said:
am 16 ani şi nu am avut niciodata nici o relatie.colegele considera ca am ramas in urma, iar eu deseori ma simt singura si cred ca am nevoie de dragostea unui baiat.Voi ce ma sfatuiti?

Nu trebuie sa fii dezamagita,ca dragostea va veni cind te vei astepta mai putin si daca pina acum nu ai avut relatii aceasta nu insemna ca esti in urma cuiva.........
 
RomaniaRomaneasca;223840 said:
ce sanse am sa imi gasesc o fata cu care sa ma plimb in chisinau daca sunt student in brasov , am 19 ani , am o dacie care e stricata in curte acasa in brasov si cu ultimul salariu planuiesc o excursie de 5 zile la chisinau incepand cu data de 16 a lunii acesteia ? :)
serios

incearca pe Faces.md ca pe aici e pustiu de ceva vreme. Mai bine sa nu te inrezi in ce scrie pe aici. Vezi ca in Brasov sunt studenţi bararabeni, vb cu ei că e mai sigur asa.
Asta daca nu ţii gîndul la futut, in cayul ultim ia bani.... multi bani.
 
capsunica;223871 said:
mi-e interesant cam citi bani cheltui tu pe luna, cipslim.

Depinde de comision ca is in vinzari. Dar pe femei nu dau bani ca sunt om serios, nu umblu dupa fuste, mi-am facut de cap cat am fost mai verde. Acum apreciez sentimentul mai presus de instinctul sexual
 
cipslim Data inregistrarii: Apr 2008
Mesaje: 248

Citat:
Adaugat initial de Umbreon
Looser

luzăr nu looser!


nu looser dar un pik prostuts .
 
angel_14 :
1. trebuie sa faci un pic de gramatica .
2. poti sa-mi spui de unde ma stii ?
3. copilashii pina la 18 ani , le sunt interzise aceste syte -!!!

capsunica:
1. te gresesti .
2. daca vb la tema . rar unde gasesti in zilele noastre vre-un barbat care nu se intereseaza de femei , sau cit de serios nar fi , tot are in ginduri la aceste nebunii .
 
Capshu_nel.
1. numi zi tu mie de ani ca esti mai mic ca mn.
2. De unde te stiu?
....pai aduti aminte,chiar tu mi-ai propus acest syte pe vremea cind mai esiam la cite o bere.
 
angel_14: mai copilashule , intimplator nu ai febra , ??? care bere , din pacate ceva incurci foarte tare . dar de ani te gresesti un pik deja sunt si insurat .
 
Capush_nel nu mai .... capu din cite vezi aici vb doar noi,nu crezi ca ar fi mi bine sami scrii pe Skype.Zici ca esti insurat?Mai lasa un pic caci am impresia ca esti ..... de tot si sa speram ca o sa te insori vo data,poate peste vo 10 ani.
Apropo ce cauti pe acest syte?Se pare ca nu stii cum sati gasesti perechea.
Hai te rog sami scrii pe scype ca aici noi nu vb la tem si nu mai zice ca ma gresesc cu ceva,te stiu foarte bine.Lo...r
 
mai baietsele .. sau fetitsa ce esti , mai degraba fetitsa .. ti-am spus siti mai spun , nu f*t mitile ,, ca cunosti lumea . ,, cu gasitul perechei tema asta e dar pentru tine . daca poate ai auzit vriodata de mine nu inseamna ca ma cunosti ...

angel_14 putin ai gresit adresa .
 
Back
Top