Cum sa vezi daca intradevar tsine la tine...

DEEPY

New Member
Hmm... matinca intrebarea asta ii intereseaza pe totsi...
Pai... people... ajutatsi... de unde sa shtiu ca iubita tsine la mine... :-?
 
uuuuuuuuuuu, probleme sentimentale? ciuvack, noi santem cu tine!
hz, da di shi presupui tu ca nu tzine la tine?
 
intrebare buna, pentru ca nici eu nu am raspunsul, pina cind :-)

deorece nu mi s-a intimplat, sau cel putin n-am fost capabil sa-mi dau saema de acest fapt. voi urmari discutia si sper ca vor fi rezultate.
 
prosta simti. fara explicatii. asa, din pod. metafizica si prostii de astea. cand tsine la tine si tu la ea...nu-ti pui intrebari daca tsine sau tsii. sunt anumite lucruri care nu necesita explicatii.
 
ei nu chiar.

de citeva ori am avut situatii in care "eu simteam fara explicatii si din pod metafizic". si pe urma se intelegea ca chiar din pod si era :-)
 
ei si daca intr-adevar vedeai cum e situatia...avea sa fie totul cu totul altfel? nici asta nu stii. asa cum nu aveai sa stii ceea ce e acum sau a fost, daca era sa fie asa cum nu stii.
 
din ceea ce ai scris, am inteles ca oricum la urma ajungi sa testezi in practica; pentru ca "stiu din pod" e din pod ;-)
 
[K said:
]uuuuuuuuuuu, probleme sentimentale? ciuvack, noi santem cu tine!
hz, da di shi presupui tu ca nu tzine la tine?

He-he... thx... :D :D :D :D

Di shi presupun???
paii... prikoalele ei levie... shi bredul pe care il duce...

CUm intr-a masii pots sa te superi pe cineva, motiv fiind ca itsi cere scuze....

shi vashe... faptul ca nu pot sa vb cu ea serios.
 
DEEPY said:
CUm intr-a masii pots sa te superi pe cineva, motiv fiind ca itsi cere scuze....

shi vashe... faptul ca nu pot sa vb cu ea serios.

Cred ca nu conform scenariului shi-a cerut scuze :lol:
Daca sunt asha variante deja poti vedea ca nu tine la tine.
Tine la tine atunci cand face tot posibulul ca tu sa te simti bine si nimic sa nu-ti innoureze fatza, atunci inseamna ca tine cu adevarat la tine, dar vorbele sunt fleac :roll:
 
Arina said:
prosta simti. fara explicatii. asa, din pod. metafizica si prostii de astea. cand tsine la tine si tu la ea...nu-ti pui intrebari daca tsine sau tsii. sunt anumite lucruri care nu necesita explicatii.

Arina, amiga, nu e chiar asa...cred ca sunt si lucruri destul de concrete care ar putea vorbi despre sentimentele lui/ei fasta de tine...si vorbe, si fapte....si cred ca mai este ceva....nu stiu ce.... :(
 
nu, nu sunt sigura ca nu sune eu -ea... insa nu vad si nu inteleg de ce si-ar sacrifica timpul si viata ei cu tine daca nu ar vrea... ar putea face ceva mai util si excitant in viata....
 
la kapitolu ista tzin minte o scena din "A Bronx Tale" cu Robert DeNiro, akolo mai pe skurt fiul lui se intalnea cu o fata de culoare, ceea ce nu prea era un lucru obishnuit.. shi iata el a cerut de la mafiotu cela, nu shtiu cum il mai chema, mashina lui ca sa plece la intalnire cu ea.. pai fishka era urmatoarea, daqa fata ii va deskide usha la mashina, inseamna ca tzine la el,... cine o vazt filmu shtie despre ce spun..
 
animaluts said:
la kapitolu ista tzin minte o scena din "A Bronx Tale" cu Robert DeNiro, akolo mai pe skurt fiul lui se intalnea cu o fata de culoare, ceea ce nu prea era un lucru obishnuit.. shi iata el a cerut de la mafiotu cela, nu shtiu cum il mai chema, mashina lui ca sa plece la intalnire cu ea.. pai fishka era urmatoarea, daqa fata ii va deskide usha la mashina, inseamna ca tzine la el,... cine o vazt filmu shtie despre ce spun..
am vazut filmul...am vrut sa incerc si eu...insa tine mai mult de cultura (cred)...iar noi, moldovenii, zicem:"hai suie..." :D
 
...cum sa vezi daca tzine la tine?..... :roll: hmm.. te arunci cu de la etaju 7,...nu...mai bine sa fie 9, cu capul in jos, (fara parashuta!..) shi daca vezi ca o sarit shi ea dupa tine shi..iaka-iaka aterizeaza pe coada,..atunci...nu-tzi trebuie dovada mai mare de "tzinere"... :D
 
Arina ai dreptate...atunci cand tine sau tii la el/ea vei stii fara sa-ti pui intrebarea esentiala...lucrurile astea pur si simplu se simt... :crazy:
 
Mira :sarut:

cautand raspunsuri la intrebari de genul asta, doar mai mult te incalcesti si tot o branza intelegi...asa ca :P
 
Back
Top