Dacia

Da asta+i realitatea cea cruda....cit de tare nu s-or screme rusii si rominii sa faca masini bune.... mai bune decit masinile europene si japoneze de 6-9ani folosite tot no sa faca
 
Iaka in juru a 5 tone de dolari....japonezii ii rad pe tatsi... Daewoo Matiz e cea mai buna alegere de banii astia....
 
Ma refeream la masinile noi.....
Da de vre-o cinci bucatsi de la piatsa eu mi-as lua vre-o Honda Prelude '92-'95... sau vre-un Mitsubishi Eclipse sau Ford Probe sau Toyota Celica....
Iata stilu de masini ce-mi plac.... prinzi firu..?? :ciupos:
 
Mdaa...daca la o masina second hand potsi sa nu te uitsi la motor vre-o 3-4ani mergind prin jungla moldovei...apu la una noua poti acelasi lucru sa-l faci peste vre-o 2-3 ori mai mult timp...
 
Inseamna ca romanii exporta Dacia in Cehia...!!! Interesant.. Skoda li-i putin? Interesant... Dacia concureaza cu Skoda la ea acasa :D

Oricum.. Ma mira faptul ca exista sait Dacia in ceha si in ROMANA NU-I!!! :eek:
 
way, oameni...lasatzi jalea...Daci SUXX, ca si LADA...da eu tot timpul am crezut ca Lada e cu un pas inainte...si asa si este...cred...In orice caz, nu este situatia ca la Adcia, cind a venit mos "RENAULT" si a facut un cadou statului roman de citeva milioane de $....macar lada a creat totul singura si are planuri bune, as zice eu....In ceea ce privesta cumpararea masinilor, apu va spun ca mai bine una europeana sau japoneza second hand deciu una noua ca dacia sau lada....
Daca cineva vrea sa cumpere Dacia - VA SFATUIESC SA NU O FACETI...EXPERIENTA PROPRIE...MASINA la prima vedere apu nicevo, da in realitate apu' SUXXXXXXXXXXX TAREEEEEEEEE....
 
...Raportul pret-calitate- adaptabilitate la conditiile de drum, lasat in fata blocului etc, sunt in favoarea Daciei...altminteri masina asta ar fi disparut demult. PIATA e momentul adevarului pt orice produs...restul sunt VORBE
 
Haha.. polonyk.. Nu am stiut ca ai avut Dacia
crazy.gif
Vad ca ai avut o buna experientza
icon_lol.gif
 
Back
Top