Declaratii de dragoste

  • Thread starter Thread starter jawa350
  • Start date Start date
sho's toboi? nimeni nu merita iubirea lui groparu..si daca ai primi o declaratie sa stii ca e exclusiv..mm...
 
cream un club Hippy? :) capsunica, daca va iubiti...poate aveti nevoie si de o masina :P Love to the masses! Power to ppl :P
hippy2.jpg
 
zeddo;180610 said:
cream un club Hippy? :) capsunica, daca va iubiti...poate aveti nevoie si de o masina :P Love to the masses! Power to ppl :P
hippy2.jpg

he! ar fi super!!!!... geniala ideea... de altfel shi mashina pare asha... mai iubirica nu shtiu cum. :)
da' tu de ce nu declari pe cine apreciezi?...


poweeeeeeeeerrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
zeddo, o sa ai tot timpul din lume sa declari... o sa vina shi ziua aia... eu simt! :)
pan' atunci eu va multzumesc tuturor ca suntetzi asha nishte scumpi shi adorabili shi atzi fost receptivi shi dragutzi shi in genere cuvinte n-am... atata fericire pe capul meu cand pe forum atata iubire... :)

eu mai iubesc shi pe lucia, ca-i o frumoasa shi comica shi are o voce asha de inger!....
shi pe whitneywhiteman il iubesc ca are un foc intr-insul...


Iubitzi-va.................
 
radium;6401 said:
da eu i-am spus la o fata ceva despre flori shi ia mi-a zis ca nu-i place sa primeasca in dar flori... nu e ecologic! shi in plus daca sa primesasca sa fie lacrimioare :smile:
nice asha?

Evident lacramioare, ca-s pe cale de disparitie...
 
te iubesc cum iubeste pescarushul marea...
te iubesc cum iubesc trandafirii roua diminetii....
te iubesc cum iubeste pamintul uscat ploaia...
te iubesc asa de tare incit soarele imi pare gelos pe iubirea mea pentru tine...
 
Io prefer simplu, scurt, clar shi cuprinzator, omenesc, dar senzual...

M-am indragostit din prima clipa in care te-am vazut...Te Iubesc. Shi te-ash mai iubi shi dupa cina....Da' poate mai bine sarim peste cina.....:D
 
Ori de cîte ori finalizăm o misiune, mintea se opreşte puţin şi atunci romantizmyl ne inundă sufletul :zelda:
 
Romeo, cine iti face sprancenele? Singur le faci? Vezi ca e destul de greu, trebuie sa ai precizie milimetrica si atentie daca nu vrei sa iasa inegale si sa iti strice tot aspectul fetsei. :)

Daca persisti sa le faci tu,(desi sa stii ca nu o sa se mire nimeni in Danemarca daca intri cu ele la cineva profesionit in estetica, chiar daca esti barbat :)) traseaza-ti in gand sau chiar cu o rigla, o linie care trece de pe varful nasului pe mijlocul fetzei. Si straduie-te sa pastrezi egalitate in ambele directii ale liniei aceleia. E preferabil si sa nu treci de colturile ochiului cu scurtatul nici intr-o parte nici in alta, dar la tine asta e bine deocamdata. :)
 
Back
Top