Declaratii de dragoste

  • Thread starter Thread starter jawa350
  • Start date Start date
inesa said:
o declaratie de dragoste prtu fr3zy,mam indragostit in ceiea ca scrii,nu mai scriu daca...k e greu...mie


nu vreau sa te dezamagesc ...dar vezi doar fateta :p scuze :D
 
te iubesc. te iubesc atat de atare incat ma tem ca as putea inspira tot aerul spunandu-ti ca te iubesc. te iubesc ca o nebuna, care tremura la gandul de a nu te mai vedea vreodata atunci cand pleci sa-ti speli dintii. te iubesc atat de tare incat as fi in stare sa fug 40000 de km, sa ajung in spatele tau si sa-ti ating umarul. te iubesc atat de tare incat tot timpul cand ma gandesc la tine am grija ca gandul inaintea gandului in care apari tu sa fie curat si pur, ca nu cumva sa te murdareasca.
daca vrei, tu numai spune daca vrei... daca vrei sa te scalde oceanul eu sap tot uscatul astfel incat dimineata cand te trezesti sa faci un pas si apa sa-ti scalde degetele. daomne! cat de tare te iubesc... ca ultimul om de pe pamant care mai crede in dumnezeu. daca nu te-as iubi as cade in abis. iar acolo mi-as aminti de zambetul tau, de mainele tale. te iubesc pentru ca atunci cand iti spun ca te iubesc tu zambesti, iar cand tu zambesti... o, cand tu zambesti ma indragostesc mai tare de buzele tale, de respiratia ta... te iubesc si ii multumesc domnului ca te iubesc!
 
In ultimul timp am nevoia stridenta de spune a apropiatzilor shi nu numai, cat de mult ii iubesc shi apreciez. Shi pentru ca e un thread acolo cu 'de ce iubim', shi pt ca afara-i frumos shi pentru ca sunt relaxata... a venit randul forum-ishtilor sa afle ca-i iubesc shi sa cunoasca nishte motive pt care pot fi iubitzi... :)
Deci:
Burduff! Te iubesc pt ca adori o metalista shi pt ca eshti fericit langa ea!
Otilia! Te iubesc shi te cuprind pt ca-mi place alura de farmec care te inconjoara.
Solara! Te iubesc shi te incalzesc pt ca energie 'luminoasa' niciodata nu-i prea multa...
Umbreon! Te iubesc shi te gadil pt ca-mi trezeshti instincte materne, iar eu ma topesc dupa copii!
Adrenalina! Te iubesc shi te apreciez pt ca, mancam eu odata un hot-dog in fatza 'Gaudeamus-ului' shi erai tu acolo cu o privire grabita shi aveai un mers asha de fain!...
Linar! Te iubesc shi te ador pt felul in care priveshti lumea!
Piggyefromhell! Te iubesc shi te aaacuprind pt ca-mi place zambetul tau extraordinar!
Spencer! Te iubesc shi te pooopicesc pt ca mi-e un dor de tine...
Kraft_natasha! Te iubesc shi te contemplez pt ca eshti frumoasa ca un ingerash shi pt ca, contrastul dintre ceea ce postezi shi fizicul tau e absolut dementzial!
Vitalic spinceana! Te iubesc shi te inaltz pt ca te intereseaza cultura shi pt ca citeshti mult shi pe langa asta, citeshti atent.
Zeddo! Te iubesc shi te veghez pt ca pari asha de misterios...
Groparu! Te iubesc shi te topesc pt ca potzi face concesii!
Gr8dude! Te iubesc shi te admir pt ca eshti pur shi simplu GENIAL!
Antimatter! Te iubesc shi te apropii pt ca ma faci sa cred ca sunt o dulce... :)
Lelaina! Te iubesc shi te privesc pt ca emani un aer de snoaba intelectuala care se respecta shi care impune respect!
SpinulAlb! Te iubesc shi te cred pt ca ai tu puterea de a crede in ceva.
m_c_B! Te iubesc shi te simt, pt ca eshti curios shi meditativ.
Khama! Te iubesc shi te imbratzishez pt ca eshti un scump dulce shi pt ca-tzi place sa fii laudat! :)
Codrin! Te iubesc shi te miros pt ca am impresia ca aduci a prospetzime shi pt ca... te asociez cu un motan superb!
Calugaritza! Te iubesc shi te idolatrizez pt ca iubeshti.
Ruxanda! Te iubesc shi te mananc pt ca ai ceva in felul tau de a scrie care ma captiveaza.
Iulik! Te iubesc shi te inveselesc pt ca ma inveseleshti tu pe mine!
Sarkazo, alyy, promd shi iuliancik shi vik-ing shi animaluts shi partizan shi totzi-totzi-totzi, eu va iubeeeeeesc!!!!!!!

Fitzi buni unii cu altzii shi spunetzi-va des ca va iubitzi! Dragoste shi lumina tuturor!
 
:D :-*

pacat ca pe lume sunt atit de putine persoane ca strawberry...mesaju asta am sal deschid de fiecare data cind o sa fiu trist...
capsunica te iubesc pentru ca aduci lumina si dragoste, si ca radiezi cu lumina si dragostea ta...


PS: digger, eu si pe tine te iubesc :D
 
capsunika..eu te ador fiindca esti asa cum esti. o raza de lumina intre certuri si rautati pe care le cream noi, ceilalti, uitind citeodata ca suntem toti oameni.

sa ne traiesti inger al forumului.. }{
 
vai-vai...si eu credeam ca Otilia deasemenea este un inger al forumului dar vad ka m-am inselat si ea tocmai a recunoscut...:)
 
Back
Top