Discotecile/Cluburile din Chisinau

Hei, baiz' shi feti - ce, unde, cind - hotaraste fiecare in parte- majoritatea din voy sunt nemultamiti de discotecile din Chisinau.

spyuneti mai bine cum vreti sa le vedeti? ce v-ar place sa fie acolo? atmosfera, muzica...
whatever...
 
eu licina ma duc myni la Star Track sa sar yn sus do poteri puljsa!!! myni am sa pot striga: "The Weekend has landed! All that exists now is clubs, ... , pubs and parties. I've got 48 hours off from the world!!!". Baietzi nascet de discoteci, katatzi filmul "Human Traffic" (rushii l-o tradus "V otryv!", nu-l yncurcatzi cu pur shi simplu "Traffic") - film englez, super! pur shi simplu super!
 
Ei, cum sa va povestesc, am fost sambata si duminica in City, mi-a placut dar totodata m-a si dezamagit...
Mi-a placut ca toti se distrau, sala era full (sambata) ca duminica nu prea, chefuiau, toti dansau, si m-a dezamgit de piesele care le-am auzit sambata seara, toate acelashi ritm, cam toate asemanatoare, te oboseste repede, dar uite asa cu piese mai putin cunoscute si fine' oamenii de distrau bine de tot, (mi-au zis totusi ca in alte seri muzica e mult mai buna)...sa vedem.

De "Deep Dance" a auzit cineva. E foarte mishto acolo, acuma s-a lansat in 11 octombrie, sala e fine. Chiar mi-a placut mult!
 
vreeeeeeuuuuuu siiiii eeeeeeeeeeeuuuuuuu!!!!
Am fost simbt la o party tipic german, numai mi-am stricat dispozitia. Muzic timpit, nimeni nu danseaz, doti zbiar unul la altul c din cauza muzicii nu se aud unul pe latul. DJ -ii (c erau trei) n-avea idee de muzic. Mai pe scurt: frunz verdet trei agute, mrg pe drum si nu ni-i nic...
Nu stiu cind am s ajung pin MD, dar prima ce am s-o fac, am s m duc la vre-o disco s dansez cum se scrie in carte.
 
daca tot merge asa va spun si eu inca o data ca discotecile noastre sunt niste pravalii. de fapt, depinde ce gen de muzica iti place.discotecile , ce au loc ziua, sunt niste adunaturi de pitici fumatori si bautori sau de niste giganti de 2m ,care, in loc sa joace bascket , apuca fetele de fund, dar acelea mor de fericire si mai cer. cit de discotecile serale..nu va pot spune nimic,din lipsa de experienta.dar nici nu vreau sa stiu.. :grin:
 
cerepaha,tu ganeshti!!!
nici nu ai fost la "haous" da deamu zici ca-i urit,sa-tsi fie rushine!!!
"haus"-normal,dar cam monoton,nu se prea deosebeshte de restul!!
nimic special!!
da ce zicetsi de "tehno" sau"flagrant":)
 
Noua discoteca se numeste "Deep dance" se afla lnga Universitatea de Arta (ambasada Americii) e fine', e linistit acolo, e inca noua si nu umbla toti...cam alesi pe acolo, localul e fine' sunt locuri si pentru VIP, (e un fel de sala mica...) acolo de fapt toti pot sa stea, ringul de dans e luminiscent, pilonii is incandescenti, e ceva nou acolo...merita de mers, dar ce nu mi-a placut si le-am zis (DJ) mi-au zis ca-s in cautarea, asa ca Dragi DJ fuga acolo...cam rau mixeaza...

dar e fine'
 
2: Cerepaha
Fa cerepaho' eu sunt un ambal de 2 metri
vrei sa spui ca ma duc in "HAOS" sa apuc fetele de popou?
Eu ma duc la discoteca sa ma relaxes, sa-mi vad tovarashii, sa trag un fum,si sa gasesc vreo fata frumoasa si buna cu care sa ma intilnesc, nu s-o apuc de cur ca nu-s copil sa fac asa ceva
si in plus ele nu doresc asa ceva
numai daca fetele shi baietii anumiti nu sunt dintr-o Gashka!!!
sa nu fost sora mea linga mine, aveam sa scriu mai vulgar shi puteam sa te gruzesc
 
Deathrow, chiar mesajul tau m-a facut sa rad. ceea ce tu spui e acelasi lucru numai ca tu vrei sa ynmoi intzelesul

cerepaha ai dat de belea

:hahaha:
 
dar, sa stii ca nu am dat de belea. dragule deathrow, iti vorbesc asa mai moale..sa ma intelegi. spunind asta nu am avut in vedere ca o fac toti baietii de 2m, ai inteles gresit. nu pot sa ma refer la fiecare om in parte. imi pare rau daca te-am facut sa te simti cu musca pe caciula :grin:
 
Back
Top