Etc, samd - baga totul aici...

si cum e adrenalina cind se enerveaza? :super:

ps.gif
Suntem pe off topic
 
asa ma amuza cateodata mass-media asta... acum cateva zile s-au nascut cvadrupleti la Cluj... la gramajul pe care il aveau normal ca erau sanse mici sa supravietuiasca toti... din pacate au murit trei dintre ei... normal ca chestiunea asta s-a transformat in problema nationala... ca spitalele noastre is naspa, ca medicii is naspa... ca ministerul ii naspa, etc...
ei bun acum si la Constanta s-au nascut tipleti si doi dintre ei au murit... parca vad ca urmatoarea saptamana sau doua vom avea stiri zilnice despre decese de genul asta... de parca abia acum mor nou-nascuti... :)
penibil...
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

putezti sa nu va mai abatetzi atat de la subiecte? pe fiecare pagina a forumului sunt discutzii aiurea total pe langa subiecte...de ce trebuie atatea contraziceri pe chestii strict personale?? ash vrea tare mult sa se ppoata discuta doar ce e de disscutat. dak vretzi pt cei kre se simt va dau eu o adresa cu forumuri pt oameni kre sunt f frustratzi shi care nu au unde sa ishi manifeste complexul de superioritate shi intra pe astfel de forumuri...vb ce vretzi atat timp cat nu va abatetzi de la subiect...
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

sweet keo, imi pare bine ca vrei sa aduci ordine aici, dar nu ai nici o sansa. Aici pe forum este un fel de star wars intre marlanii japonezi, porcii zburatori, voyage uri, pro md uri, spenceri, mai bine renuntza, razboiul asta e mult prea batran si este un fel de traditie pe aici :) .
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

SweetKeo,draga tatei , ce te incordezi asha ?

Spencer , hai da-o naibii de treaba ,treci odata si odata clasa a 6-a ca seaca deja ortografia asta a ta de cioban ...
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

care greseala marlane? gasesti vre o gresheala in postul de mai sus? Sau nu vezi tu bine? Shogun di la stana shi ejti...
ah da, vroiam sa te intreb de ce te au banat cu userul fr3zzy? sau ti e rusine si ai renuntzat tu singur :D . Rusineeee, rusineeee, rusineeee
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

Spencer, nu te supraaprecia...si nu-i supraaprecia pe altii... razboiul despre care vorbesti e foarte tanar si nesemnificativ pentru acest forum...
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

mda, vad... da spune mi te rog ce este semnificativ pt acest forum? Spune mi ceva ce merita vazut pe acest forum.
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

altceva decat razboiul inexistent.
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

merci spencer pt sfta dar stai lin nu incerc sa schimb nimic,doar precizam. pt UMBREON "draga tatei" ii zici la sorta si nu ma agit.eu sunt f impulsiv din fire. imi place sa ma avant in discutzii cu glas tare.nu din "umbra" :P
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

am o curiozitate..dak v'tzi intalni totzi asshtia cu contrazicerile voastre face2face catzi v-atzi mai vb la fel? eu v-ash vb exact cum vb shi acum..shi eu ador sa ma contrazic dar cu calm si cu seriozitate
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

keo, ne-am inatalnit in viata reala... care ii problema, nu inteleg. am fost pe alte siteuri. acolo discutiile sunt chiar mai urate... aici aveti doi useri mai stresnati si automat aveti impersia ca sunteti persecutati d etoti. altii vin pe forum si se integreaza perfect. altii mai putin. depinde de felul de a fi a fiecaruia si de modalitatea de abordare.
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

ok..ai dreptate, m-am lamurit aici. dar nu m-am lamurit intr-o privinta...cea a cenzurii, nu e normal, sincer. dak cei care intrec exagerat masura shi nu ishi pot impune limite atunci nici voi sa nu le impunetzi, asha mai invatzam shi noi din ce greshesc altzii( nu k eu ash f foarte ingerash dar am invatzat sa "injur" intr-un mod cat se poate de elevat :) )
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

o facem pentru ca este necesara. istoria acestui forum a demosntrat-o cu varf si indesat. insa eu nu cred ca este cenzura dorinta de a se discuta normal si inteligent. jignirile nu isi au loc in discutii cosntructive. eu asa cred.
plus ca intra pe acest forum si tineri de 14, 15, 16 ani... ii destul ca strada mentine un anumit limbaj. dar noi suntem mai destepti cred si putem promova un limbaj curat. sau fara injuraturi nu se exprima corect ideea?
 
Back
Top