Etc, samd - baga totul aici...

Re: Revistele de divertisment pt femei si barbati

linar;153487 said:
tu Nu ce?...ah...mi-ai frant inima....:he:

ahhh...neinteresant
dupa cum spuneai calugaritzo...se exaspereraza acum ca i-ai dezvaluit planul shi ataca cu chestii care ascund defapt realiatatea...cel mai bun ex e confesiunea aia cu .."de prima data cand ai intrat pe acest forum..." etc
 
Re: Revistele de divertisment pt femei si barbati

SweetKeo;153496 said:
se exaspereraza acum ca i-ai dezvaluit planul shi ataca cu chestii care ascund defapt realiatatea...cel mai bun ex e confesiunea aia cu .."de prima data cand ai intrat pe acest forum..." etc
:)
sunt si eu fata asa ca mi-am dat seama :p :)

:D cu ce altceva? :D
 
Re: Revistele de divertisment pt femei si barbati

Keo..pui...esti micutz din cate vad din replicile tale...si sorry dar nu vreau sa fiu condamnata la moarte ca ma leg cu minorii:D
 
Re: Revistele de divertisment pt femei si barbati

las...prefer sa o las in pace poate ii trece shi nu ma viseaza noaptea..ca ai vazut ce a patzit saracul umbreon de la atatea discutzii cu moa :D

p.s.: hai k plec ca am repetitzii la teatru
puup
 
Re: Revistele de divertisment pt femei si barbati

:D sper ca nu mai ataca data viitoare ..eu una ajung la stari deprisive de la discutii cu D-lui :) succese tie la teatru :)
 
Re: Revistele de divertisment pt femei si barbati

linar;153500 said:
Keo..pui...esti micutz din cate vad din replicile tale...si sorry dar nu vreau sa fiu condamnata la moarte ca ma leg cu minorii:D

of of tu linar...o sa itzi treak
auzi..asta e personala....nu cred ca ai luat suficienta p...
ups...
 
Re: Revistele de divertisment pt femei si barbati

calugarita;153504 said:
:D sper ca nu mai ataca data viitoare ..eu una ajung la stari deprisive de la discutii cu D-lui :) succese tie la teatru :)

ms..vb pe mess dak eshti diseara
 
Re: Revistele de divertisment pt femei si barbati

ahhh...neinteresant
dupa cum spuneai calugaritzo...se exaspereraza acum ca i-ai dezvaluit planul shi ataca cu chestii care ascund defapt realiatatea...cel mai bun ex e confesiunea aia cu .."de prima data cand ai intrat pe acest forum..." etc
de asta zic
 
Re: Ce reclame va plac sau v-au placut

eu va pup pe amandoi cu o prima avertizare dulce pt offtopic... data viitoare va penalizez dulce :D
 
Re: Revistele de divertisment pt femei si barbati

.... eu propun sa le organizam o intalnire lui linar si Keo... poate nu ne-or plictisi atata cu flirturile lor :D :D :D
 
Re: Ce reclame va plac sau v-au placut

:)adrenalina, esti o bestie :D :D merci ca nu ne-ai dat afara din prima :D
am gasit pe net mai demult o reclama: un gagic, doar in slipi, intr-o masca de pui galben pe fata si cap, cu un aparat in mana, intra in sala de conferinte a sefului si canta: la revedere, domnule presedinte :D
 
Re: Revistele de divertisment pt femei si barbati

uite :D ce am zis si eu :) hai sa facem un poll - cine e de parerea ca astia doi flirteaza :)
 
Back
Top