Etc, samd - baga totul aici...

nu ii nici o inconsecventa... filmul nu il vede oricine... exista limite de varsta... cred ca daca ar fi la tv, ar avea cerculetsul 18... din cate imi dau seama nu am inceput sa povestesc ce se intampla acolo, nu?
si am mai spus ca nu am nimic cu chestiunea asta cata vreme este bine directionata....
 
Aha, directia conteaza mult la chestiile astea. Sa nu intre gresit. :super:

Zi macar daca a fost bun filmul. :) Vorbesc eu cu Husky sa nu ia recomandarea ta drept propaganda pe fatza. :D
 
nu m-am uitat inca la tot... am ales in seara aia SPUN... despre drogati cu cocaina.
o sa m uit si la el si o sa va spun, dar din cate am vazut filmul ii foarte bun...
 
aaaaaaaaaaaaa... tutz!!! *#&$^ #@*&$^ *&#$^#@!

!!! ERROR: gnome-base/librsvg-2.16.0 failed.
Call stack:
ebuild.sh, line 1546: Called dyn_compile
ebuild.sh, line 937: Called src_compile
ebuild.sh, line 1255: Called gnome2_src_compile
gnome2.eclass, line 71: Called die

!!! compile failure
!!! If you need support, post the topmost build error, and the call stack if relevant.


sfoloci!
 
khama;161825 said:
aaaaaaaaaaaaa... tutz!!! *#&$^ #@*&$^ *&#$^#@!

!!! ERROR: gnome-base/librsvg-2.16.0 failed.
Call stack:
ebuild.sh, line 1546: Called dyn_compile
ebuild.sh, line 937: Called src_compile
ebuild.sh, line 1255: Called gnome2_src_compile
gnome2.eclass, line 71: Called die

!!! compile failure
!!! If you need support, post the topmost build error, and the call stack if relevant.


sfoloci!

"shi ti matireshti"? fixeaza :hlizesc:

PS: eu odata aveam asa prikoale si cand ii dadeam din nou sa compileze, mergea normal..
 
blea... ce za huinea... aacu chiar ma nervez...
gimpu standard nu are support pentru tiff... nu sh l-am recompilat cu support pentru tiff, da restu optziunilor nu le-am inclus... shi amu nu pot deschide jpeg... shi cand acu dau sa recompilez cu optziuni de jpeg, ap se matireshte tare...
 
prikini... emerge gimp, cica nu-i instalat corect gtk+, dau se re-emerge gtk+ zice ca cairo nu are flagul X la instalare... WTF? la care point el o inceput sa faca asha nazuri??? poate tre vre-un update --world?
aaargh!

lelaina, tst! windows must die! deshi photoshopu e ochestie foarte buna!
 
m_c_B;161900 said:
..cica vasile ursu a fost numit ministrul transportului..

Asa si este :)


Primarul interimar al capitalei Vasile Ursu a fost numit marţi, 23 ianuarie, prin decret prezidenţial, în funcţia de ministru al Transporturilor şi Gospodăriei Drumurilor.

Fostul ministru Miron Gagauz a fost rechemat din funcţie, "conform cererii depuse".

Solicitat de BASA-press, Vasile Ursu a declarat că a fost luat prin surprindere de noua ofertă. "Am fost marţi la Preşedinţie şi am discutat. Mi s-a propus şi am acceptat. Nici nu m-am gândit că până voi ajunge la Primărie va fi anunţat deja", a spus Ursu.

El a declarat că prima prioritate pentru el în noul post va fi reparaţia drumurilor. "Desigur, drumurile sunt cele mai importante pentru mine. Parafrazând cântecul lui Dan Spătaru a-şi spune - Drumurile noastre toate, se vor repara vreodată", a adăugat Ursu.

Vasile Ursu s-a născut la 1 august 1948 în satul Ratuş, raionul Criuleni. De formaţie inginer-constructor. Are studii universitare (Colegiul de construcţii din Chişinău (1968), Universitatea Tehnică din Moldova (1975), Şcoala superioară de partid din Kiev (1986). Inginer la Institutul de proiectări (1968); şef de şantier la Trusturile "Speţstroimehanizaţia" (1969-1972) şi "Chişiniovstroi" (1972-1977); inginer-şef şi şef al Trustului "Jilstroi" (1977-1981); şef de secţie la Comitetul raional Frunze al Partidului Comunist al Moldovei (1981-1983), instructor la Comitetul Central al PCM (1983-1986); preşedinte al Comitetului Executiv al Sovietului raional Ciocana (1986-1991); pretor al sectoarelor Ciocana (1991-1993) şi Râşcani (1999-2003); prim-vicepreşedinte al Asociaţiei "ASCOM-GRUP" S.A. (1995), preşedinte al Asociaţiei "COMCON-VM" S.A. (1995-1999); viceprimar interimar al municipiului Chişinău (2003-2005); primar general interimar al municipiului Chişinău (2005-2007). Deputat în Parlamentul Republicii Moldova (1990-1993). Căsătorit, doi copii.
 
nu shtiu... nu prefer sa-mi amarasc viatza chiar daca e ciocolata... iubesc dulce, insa rar... ciocolata de buna voie nu mananc, doar daca cineva imi intinde sub nas...
 
si mie dulce-mi place; uneori consum in exces, apoi nu stiu ce-i cu mine :hlizesc:

ciocolata insa-mi cumpar si singur cand am pofta :ciupos:
 
cel mai bine e sa nu dau atentie postarilor voastre..nu de alta dar va trebui sa-mi misc fundul si sa merg sa-mi cumpar una...sunt prea pofticioasa cand vine vorba de ciocolata ca sa raman indiferenta...e o boala cronica deja:D..
 
ciocolata e afrodisiac a propos
ma nervez ca a noshtri nu pot face ciocolata... iaka daunazi am gustat o ciocolata de la nestle cu lapte... ma topeam... mmmmm...
 
Back
Top