Etc, samd - baga totul aici...

Re: Revistele de divertisment pt femei si barbati

SweetKeo, discutziile de pe forum sunt publice, shi nu e obligator sa-tzi ceara cineva voie sa bage un comentariu la adresa "perlelor" tale... unde-i smailiku care borashte?
 
Re: Revistele de divertisment pt femei si barbati

calugarita;153304 said:
pentru a ma satisface exista si ceva mai real, nu traiesc cu fantasmele, ceva mai convingator...daca iesi cu noi la nud, atunci mai discutam :)

De abia astept.....cind cind cind?
 
Re: Revistele de divertisment pt femei si barbati

calugarita;153330 said:
250, cand ma voi face calugarita ca cea de pe linkul tau din poze funny :)

fu fu fu il las pe sweetkeo sa savureze aia :)
 
Re: Revistele de divertisment pt femei si barbati

Voyage , daca iti pui okelari nu te faci imediat destept ,stiai ?
 
Re: Revistele de divertisment pt femei si barbati

spre atentia Dvs, Voyage nu parta ochelari.. am impresia ca Dvs le aveti... acus ai sa-mi sari iarasi cu ironii, dar nu e bine sa faci zazanie pe forum...
 
Re: Revistele de divertisment pt femei si barbati

calugarita;153342 said:
spre atentia Dvs, Voyage nu parta ochelari.. am impresia ca Dvs le aveti... acus ai sa-mi sari iarasi cu ironii, dar nu e bine sa faci zazanie pe forum...

Toate calugaritele is asha proaste ori doar astea care scriu pe forumuri ?
 
Re: Revistele de divertisment pt femei si barbati

Deci o sa binevoiesti pe viitor sa ma scutesti de parerile tale intelepte , nu ?
 
Re: Revistele de divertisment pt femei si barbati

Am crezut ca pot scrie oriunde parerile mele,mai ales ca parerea respectiva este una mai obicetiva decat a ta.il cunosc pe Voyage life si e o persoana foarte buna.dar vad ca trebuie sa te intreb pe tine inainte de a posta ceva.
 
Re: Revistele de divertisment pt femei si barbati

saraneth;153320 said:
SweetKeo, discutziile de pe forum sunt publice, shi nu e obligator sa-tzi ceara cineva voie sa bage un comentariu la adresa "perlelor" tale... unde-i smailiku care borashte?

iar te bagi ca patrunjelu'n supa
shi ce dreq de articulatzie ai tuh acolo...smailiku?
:))))poate smile-ul/ invatzatzi fratzilor engleza shi mai lasatzi dreq rusa aia....
aaa...shi eventual obligatoriu, nu obligator, shi nu e prima data knd unii de pe aici nu articuleaza corect...rusa asta...of of
 
Re: Revistele de divertisment pt femei si barbati

da tu imi pare ca ai o parere prea buna despre tine... inca unu care se crede deasupra celorlaltzi...
 
Re: Revistele de divertisment pt femei si barbati

SweetKeo;153362 said:
iar te bagi ca patrunjelu'n supa
shi ce dreq de articulatzie ai tuh acolo...smailiku?
:))))poate smile-ul/ invatzatzi fratzilor engleza shi mai lasatzi dreq rusa aia....
aaa...shi eventual obligatoriu, nu obligator, shi nu e prima data knd unii de pe aici nu articuleaza corect...rusa asta...of of


Suna timpit din partea cuiva , care nu poate inkega o fraza fara greseli pe romaneste ...
 
Re: Revistele de divertisment pt femei si barbati

Umbreon;153376 said:
Suna timpit din partea cuiva , care nu poate inkega o fraza fara greseli pe romaneste ...
_ :super:
 
Re: Revistele de divertisment pt femei si barbati

saraneth;153380 said:
iaka inca unu incearca nush shi sa demonstreze...
_ da' tu shi vrei s' demonstrez cu mesaju' tau ? :super:
 
Re: Revistele de divertisment pt femei si barbati

Voyage;153378 said:
_ :super:

Ai ceva de spus ?
Iti permitem sa te adresezi maestrului pe care il plagiezi ...
 
Re: Revistele de divertisment pt femei si barbati

saraneth;153367 said:
da tu imi pare ca ai o parere prea buna despre tine... inca unu care se crede deasupra celorlaltzi...

intr-adevar itzi pare
ma consider suficient de bun...shi nu deasupra tuturor
 
Back
Top