Etc, samd - baga totul aici...

oi fi eu moder, dar am tot dreptul sa folosesc ce limbaj vreau eu cu oameni ca tine... cred ca esti bolnav la cap nene... trateaza-te si dupa aia vino in societate.

ps: cred ca boule ii prea blan pentru cat de nesimtit esti... de-a dreptul compliment.
 
adrenalina;153726 said:
oi fi eu moder, dar am tot dreptul sa folosesc ce limbaj vreau eu cu oameni ca tine... cred ca esti bolnav la cap nene... trateaza-te si dupa aia vino in societate.

ps: cred ca boule ii prea blan pentru cat de nesimtit esti... de-a dreptul compliment.

Daca e din partea ta...chiar il iau ca pe un compliment.

P.S. Si nu era o insinuare era o intrebare.
 
saraneth...fac ceva pe avertismentul tau.....cum adica tu imi tirmiti avertisment...cu reason spam..si tot in acelasi timp imi indici posturile mele pe tema asta..care tot tu la randul tau spuneai intr-un post ca asta e predestinata pentru spam si nemoderata? Nu inteleg?
 
saraneth;153749 said:
erau mai aproape mesajele astea
viva e nemoderata, nu offtopicu, casca ochii

O fi, dar tema e offtopic asa ca scoate tu avertismentul ca nu e corect.
 
linar;153705 said:
am senzatia ca esti geloasa:hlizesc: ....
iar eu am senzatia ca tu ai senzatia ca toate fetele sunt geloase atunci cand este vorba de baietii care iti dau apropouri :imslow:

adrenalina;153722 said:
esti magar si cu magarii eu nu vorbesc... este a doua oara cand insinuezi astfel de lucruri bai boule... a treia oara o sa discutam altfel...

adrenalina ete enervata :cocos:

dictionar;153721 said:
KX ce-i asta la tine? eu imi vad IP-ul si de unde scriu la tine in semnatura :)

intra pe site-ul www.danasoft.com si vei vedea ca e o chestie interesanta acolo..vei vedea IP-ul tau :)

Joop;153758 said:
O fi, dar tema e offtopic asa ca scoate tu avertismentul ca nu e corect.

esti 250, cumva?:laugh:
 
adrenalina;153726 said:
oi fi eu moder, dar am tot dreptul sa folosesc ce limbaj vreau eu cu oameni ca tine... cred ca esti bolnav la cap nene... trateaza-te si dupa aia vino in societate.

ps: cred ca boule ii prea blan pentru cat de nesimtit esti... de-a dreptul compliment.

Faptul ca esti moder, nu iti da dreptul sa folosesti ce limbaj vrei tu cu mine.
Si daca e dupa principiul asta...pot sa folosesc acelasi limbaj, desi nu sint moder.Si nu ma intereseaza banarile tale si nici ale lui ingamfatul ala.
Si hai sa-ti spun..pe linga ca esti VACA mai esti si proasta.Am intrebat doar...fara sa mai pun la socoteala ca daca o spuneam eu sareai repede cu atac la persoana.Dar ce a zis acel infect cum o numesti?Si nu mai amintesc faptul ca....nici nu era la tema potrivita.Si eu primesc avertizari tot timpul...spam..offftopic.Nu prea se leaga.Fac ceva pe avertizarile voastre si asta nu ma impiedeca sa spun ce vreau..nici tu si nici papagalul ala.
P.S.si inca ceva..am apreciat faptul ca ai facut ce te-am rugat si ti-am multumit pentru asta..dar observ ca nu e bine nici asa.
 
Frectie, nu prea am inteles ce legatura am eu cu avertizarile tale. Ai primit vreuna de la mine ? :floating:

Chiar am tzinut in mod special sa iti transform complexul de superioritate in unul de inferioritate neslujindu-ma de nici o atributie moderatorica. :D
 
cu avertizarile, banarile lui frectie... omul se imblanzise in ultimul timp, nu? ori eu-s prea toleranta?
 
Re: Ce reclame va plac sau v-au placut

erm.. vad ca lucrurile s au infierbantat pe aici cat am lipsit eu... oricum>

adrenalina;153682 said:
Spncer, ma bucur ca stii ce inseamna personalitate multipla... putin stiu asta si mai putini stiu sa foloseasca termenul in circumstante corecte...

erm... faci vre o aluzie la capacitatea mea de a face analogii?
 
ok, Arina, ca sa lamurim o data treaba, ca vad ca toti aveti ceva de comentat.
faptul ca frectie s-a enervat nu mi se datoreaza mie... se datoreaza faptului ca in momentul in care a intrat pe forum si a pus o intrebare inocenta, toti i-ati sarit in cap... inclusiv tu, Arina... atunci omul se suprara si devine tot mai agresiv... cine trebuie sa lupte cu asta? sigur nu voi... ci moderii. am incercat cu buna, cu reaua, am purtat discutii interminabile, l-am banat, etc... omul era suprata ca ceilalti nu primesc avertizari, numai el da.

i-am facut pe plac si am sters toate mesajele care se puteau interpreta ca atac la peroana, atat ale lui, cat si a altor useri sau chiar moderi...

care a fost efectul? Frectie cica s-a calmat... dar au aparut ceilalti useri care au urlat ca le-am ster mesajele... deci tot eu am fost vinovata... au aparut moderi care au urlat ca le-am ster mesaje si in schimb mi-au sters si ei mesaje si teme deschise, asta asa ca razbunare intre colegi...

ca Frectie sa continuie cu spamul si cu jignirile... eu sa il rog sa termine, fara sa ii dau avertizari, dar el in loc sa asculte si sa respecte minimum de reguli, continua sa imi comenteze deciziile, sa ma ameninte pe privat si sa faca tot felul de presupuneri...

Arina el si-a facut pana acum mimimum 10 clone pe forum... doar primea o avertizare ce valora 1 punct si el hopa isi face clona... si asa mai departe.

te invit pe tine sa fii mai toleranta de atata, ok?
 
Re: Ce reclame va plac sau v-au placut

Spencer;153819 said:
erm.. vad ca lucrurile s au infierbantat pe aici cat am lipsit eu... oricum>



erm... faci vre o aluzie la capacitatea mea de a face analogii?
ti-am facut un compliment :D
 
adrenalina;153820 said:
ok, Arina, ca sa lamurim o data treaba, ca vad ca toti aveti ceva de comentat.
faptul ca frectie s-a enervat nu mi se datoreaza mie... se datoreaza faptului ca in momentul in care a intrat pe forum si a pus o intrebare inocenta, toti i-ati sarit in cap... inclusiv tu, Arina... atunci omul se suprara si devine tot mai agresiv... cine trebuie sa lupte cu asta? sigur nu voi... ci moderii. am incercat cu buna, cu reaua, am purtat discutii interminabile, l-am banat, etc... omul era suprata ca ceilalti nu primesc avertizari, numai el da.

mda, oricat de mult nu as vrea sa fiu, dar sunt de acord cu adrenalina(numa' de data aceasta).
Eu am avut o experientza asemanatoare cu cea a lui frectie. Si mie mi au sari in cap toti userii(aproape toti), fara sa stiu care is moderi, care admini(prima data ma folosesc de un v_bulletin), si uite asa am prins ciuda pe moderatori...
 
Back
Top