Etc, samd - baga totul aici...

Kara;199998 said:
Oh jajaja!!! Abea astept sa plesnesck pofticios cu kureaua bukootzele-i albe, koshuroase si paroase..
31ed160a3491c898348c9add39133f8a.gif

nici albe nici coshuroase; ai vise perverse, fau

Kara said:
El? Mie? Bataie? De kap, poate! :D

nu zi... tu zhe nu stii de ce-s in stare ;)
 
ideea e ca eram unicul membru (dintre toti visible si invisible):D

lel, te-ai tuns?:D

ps. bai K, da tu pe unde esti? nish pe mess nu te mai vad de la o vreme...ti-ai gasit vreo gagica?:D
 
well...atunci aveam ocazia,dar din pacate eram la ciclu...baiatul cu care vroiam s'o fac e plecat peste hotare...shi de data asta vine tot taman atunci cynd voi avea zilele critice.....................eh...n'am noroc eu!......
 
sau
25c4cd469ceae040f8d773e7f89df5df.gif
...daca ea a fost deasupra, e si normal sa se fi scurs pe fruntea lui niste picaturi de singe...daca tot de 69 e vorba..
7cb161b685798a3afc3b78b06030b750.gif
 
well, sspre suprinderea nataliei, exista medicamente care amana ciclul... sau chiar anticonceptuionalele. nu ii chiar asa de trista treaba... :D
 
adrenalina;200298 said:
well, sspre suprinderea nataliei, exista medicamente care amana ciclul... sau chiar anticonceptuionalele. nu ii chiar asa de trista treaba... :D

ms foarte mult pt info...dar nu am de gynd sa ma "intoxic" de dragul unui baiat...eu nu sunt trista deloc din cauza asta! de parca a fost unika mea shansa in viatza!...vor fi inka atytea!...a fost intr legata de incercarea pozitziei 69...eu foarte normal am rasp shi am spus shi de ce...poate deschidetzi o tema noua pe seama rasp meu...??....
 
Back
Top