Etc, samd - baga totul aici...

adrenalina;203666 said:
nu stiu despre cine sa scriu despre Ruxanda sau Anti...
asa ca o sa scriu despre amandoi...

viitorul cuplu beton de pe forum :D :D

Tineti-ma ca nu mai pot! :nu mai pot:

PS: Nata... please don't kill me... nevinovataia ia... :D
 
Mi-am amintit acum o istorie care mi-a povestit-o ieri un taxist. Aveam de mers cu el ceva timp si am inceput sa discutam despre intimplari neobisnuite din experienta taxistilor.
Si incepe el sa-mi povesteasca despre un bomj pe care l-a dus intr-o noapte si pe care l-a ajutat sa cheltuie 20000 euro intr-o luna. Ala vinduse apartamentul si planuia sa lokuiasca cu concubina in Drasliceni nu stiu unde si a decis de banii de pe apartament sa traiasca ca un rege :DDD
Taxistul, profitind de situatie, l-a dus la cele mai scumpe magazine si cluburi de noapte, de care bietul taran nici nu auzise niciodata. A inchiriat un numar lux in centru si il purta pe la saune cu cele mai capabile fete, luind de pe el un tarif nebun.
La un moment dat, "bogatasul" s-a saturat de viata fara iubire si i-a spus taxistului sa-i caute o fata de treaba, careia sa-i faca surprize placute si care sa tina la el :D
Acesta ii agata o vinzatoare de flori, careia ii povesteste de acest admirator infocat si cu citeva cadouri o convinge sa imparta viata si numarul de lux cu ex-bomjul. Peste trei zile, fata isi da seama cu cine s-a legat, ca nu e cazul " Pretty Woman" si fuge de la ala. Cam in acelasi timp, se termina si banii si taxistul/best friend dispare si el din viata clientului.
S-a terminat tot cu faptul ca peste citeva luni, taxistul isi intilneste prietenul iar in zdrente si pisat pe el linga nu stiu ce local, probabil si concubina dindu-i un sut in fund. In schimb o luna a trait ca un rege :D
Nu stiu cit adevar contine istoria asta, pare luata dintr-un film american but you never know....:D eu m-am amuzat copios
 
tipo am cistiga o calatorie cu vaporul pe Nil timp de 7 zile, pentru 3 persoane cu cazare completa :D da drumu pina acolo dus intors trebuie singura sa mi-l platesc :D precis tre sa propuna ei si avionul cu vreo 1000 de euro dus-intors :D ii sun eu miine sa vad daca m-o amjit mai tare decit cred eu :)
 
Eu ma gindeam sa merg la cinema sa il vad dar cind ma gindesc ca o sa fie tradus iar in limba asta homosexuala imi vine sa il copii ...
 
Limba rusa real de 2 ori mai serios suna decit franceza in filmele de actiune ...
 
Precis ca nu-i mai homosexuala decit franceza , nu l-ai auzit tu pur si simplu pe Leonidas strigind "C'est de la foliiiiiiiiiiie" ... :x
 
Back
Top